بهداشت دهان و دندان

ساخت یونان مدرن با یاری 4 هزارپوندی لُرد بایرون

طبق این سند قدیمی، بایرون چکی با مبلغ 4 هزار پوند، معادل 332 هزار پوند امروزی، را در وجه جیووانی اورلاندو نماینده دولت موقت یونان نوشت که نگران از فرایند جنگ بین یونان و عثمانی برای یاری اقتصادی دست به دامن انگلیسی ها شده بود.

29 اردیبهشت 1400

افزایش برآورد ها در باره جدایی ملانیا از ترامپ

دونالد یک زن جوان برای معاشرت در رویدادهای اجتماعی گرفت، مجله معروف مد و زیبایی ووگ (Vogue) به ملانیایی اعتبار داد که اعتبار خود را از دونالد ترامپ می گرفت.

8 اسفند 1399

خبرنگاران راموس مثل مسی؛ سیتی برای مدافع رئال هم دندان تیز کرد

تهران- خبرنگاران- کهکشانی ها درصورتی که در اوایل سال 2021 برای امضای قراردادی جدید با سرخیو راموس وارد مذاکره نشوند، یکی از دارایی های ارزشمند خود را از دست خواهند داد.

22 بهمن 1399

مطالعه این رمان ها می تواند باعث بهبود روابط عاطفی شما گردد

هر رمان و هر شخصیت و پلاتی که در آن است؛ بخشی از یک کارگاه آموزشی عظیم است که می تواند به خواننده اش مهارت های کاربردی زیادی هدیه کند؛ البته به شرط منطبق بودن بر تعادل، منطق و انسانیت؛ در غیر این صورت یک فضای سوررئال نمی تواند راهنمای خوبی برای پرداختن...

26 آذر 1399

هاشمی: جزئیات زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون های وزارت بهداشت اعلام شد

رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی گفت: داوطلبان آزمون فلوشیپپ از امروز، 5 مرداد تا 7 مرداد مهلت دارند، نسبت به تغییر محل آزمون خود به وسیله سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اقدام نمایند.

28 شهریور 1399

باشگاه سپیدرود از داور ملاقات ال گیلانو شکایت کرد

مدیر رسانه ای باشگاه سپیدرود رشت از شکایت این باشگاه از تیم داوری ملاقات مقابل ملوان (ملاقات ال گیلانو) اطلاع داد.

15 شهریور 1399

آشنایی با سفر به سن پترزبورگ در سه روز

در این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران با شما هستیم با مقاله سفر به سن پترزبورگ در سه روز .

28 خرداد 1399

معرفی دیدنی های شهر دهلران Dehloran

شهرستان دهلرانبیش از یک سوم خاک استان ایلام را در برگرفته تنها شهرستان این استان است که دارای چهار نقطه شهری دهلران، وسیان، پهله و میمه است که هرکدام دارای اقلیم آب وهوایی و جاذبه های خاص خود است.با انجام بررسی ها و مطالعات انجام شده در دشت دهلران سابقه...

27 فروردین 1399

چگونه جذاب باشیم؟ ، ویژه خانم ها و آقایان

جذابیت فقط به زیبایی چهره نیست. جذابیت با شاخص هایی مثل مرتب بودن، نوع رفتار و سبک پوشش ارتباط دارد. در این مطلب راه هایی بیان شده که با به کارگیری آنها می توان جذاب شد.

19 بهمن 1398

حیوانات دارای قوی ترین آرواره معرفی شدند

به گزارش خبرنگاران، با آزمایشات گوناگون بر روی قدرت گاز دریافت حیوانات در لابراتورهای تخصصی و شبیه سازی نوع آرواره و مدل دندان آنها 10 گونه مختلف جانوری که از قویترین نیروی گاز دریافت بر خوردار هستند، معرفی شدند.

24 آبان 1398

واکنش وزیر علوم به پدیده فروش جایگاه در دانشگاه ها ، هشدار به غیردولتی ها

در پی موج اخباری مبنی بر حضور دانشجوی جعلی در کلاس های دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی و پس از آنکه وزیر بهداشت بیان کرد از سه ماه قبل دستور برخورد با جایگاه فروشی را داده است، وزیر علوم نیز نسبت به پدیده فروش جایگاه در دانشگاه ها واکنش نشان داد.

4 آبان 1398