سلامتی و پزشکی

جلالی: تیم ملی نباید برای بازی با بحرین اسیر اتفاقات غیر فوتبالی شود

کارشناس فوتبال ایران می گوید ملی پوشان ایرانی نباید در دیدار برابر بحرین اسیر اقدامات غیر فوتبالی حریف شوند.

1 مرداد 1400

پاسخ پوتین به ادعای توطئه بین المللی برای شیوع کرونا

خبرنگاران : ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه به سوالاتی پاسخ می دهد که از سوی مردم روسیه و در جریان جلسه پرسش و پاسخ زنده تایید شده است. در مجموع یک میلیون و 256 هزار و 48 سوال مطرح شده است. شعار جلسه پرسش و پاسخ امسال برنامه خط مستقیم...

31 تیر 1400

داریوش غفاری خبرنگار سیاسی درگذشت

داریوش غفاری خبرنگار حوزه سیاسی پس از یک دوره بیماری دیروز درگذشت و امروز در قطعه نام آوران بهشت زهرا به خاک سپرده می شود.

31 تیر 1400

تعبیر خواب پدر؛ پدر فوت شده در خواب چه مفهومی دارد؟

در ادامه میخواهیم برایتان از تعبیر خواب پدر، دیدن پدر در خواب، تعبیر خواب پدر فوت شده، تعبیر خواب بوسیدن پدر و تعبیر خواب پدر بزرگ و مادر بزرگ، ناراحتی و حرف زدن یا قهر با پدر، گم کردن یا کتک خوردن از پدر بگوییم.

28 تیر 1400

هرمزگان با کمبود تخت بیمارستانی روبرو است، بیماری بدون دارو نمانده هرچند قطره چکانی!

خبرنگاران/هرمزگان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: مشکل اصلی هرمزگان کمبود تخت استاندارد بیمارستانی است.

28 تیر 1400

تعبیر خواب سگ مرده و توله سگ مرده چیست؟

تعبیر خواب حیوانات نشان و سمبل غرایز موجود در رفتار و شخصیت انسان هست. سگ می تواند با غرایزی مثل ترحم، محبت، دلسوزی و وفاداری ارتباط داشته باشد. زمانی که در خواب خود، سگ را به گونه ای وحشی یا استرس آور مشاهده می کنید، نشان دهنده این معناست که در شناخت غرایز...

28 تیر 1400

تعبیر خواب هدیه گرفتن یا کادو و هدیه دادن چیست؟

تعبیر خواب گرفتن و دادن هدیه، خوب است و معبرین اسلامی و غربی تعابیری خوبی برای این خواب بیان نموده اند که در ادامه با هم مرور خواهیم کرد.

28 تیر 1400

تعبیر خواب زنده شدن مرده در خواب، دیدن مرده در خواب که زنده شده

تعابیر مختلفی در مورد دیدن مرده ای در خواب که زنده شده وجود دارد، اما دلتنگی اصلی ترین دلیل دیدن زنده شدن مرده ها در خواب میباشد. ناخودآگاه دلمان برای رفتگان تنگ میشود و این دلتنگی با حسرت دیدار دوباره، منجر به این نوع دیدن خواب میشود، اما این خواب تعابیر...

28 تیر 1400

لطمه ای که سازمان لیگ به فوتبال زده است، نمایندگان ایران بدون تنفس

به گزارش خبرنگاران، بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال به علت شیوع جهانی بیماری کرونا و تأخیر در اتمام بازی های فصل گذشته از 16 آبان ماه سال گذشته شروع شد.

24 تیر 1400

پیش بینی جهش کرونا در روزهای آینده

خبرنگاران : فرایند آماری از جهش ابتلا به کرونا در روزهای اتی خبر می دهد با این حال از سرعت رشد مرگ بر اثر کرونا کاسته شده است.

23 تیر 1400

آب را گِل نکنیم

خبرنگاران نصرالله حدادی ـ تهران و بسیاری از شهرهای کشورمان، به علت خشک سالی، در آستانه شرایط نارنجی قرار دارند و هشدار برای قطع آب مشتریان پرمصرف، دائم در زیرنویس شبکه خبر سیما، پخش می گردد. امری که طی سه چهار دهه گذشته، همیشه یک خطر بالقوه بوده و احتمال...

19 تیر 1400

دانش آموزان بدون صبحانه امتحان ندهند ، عوارض غذاهای شیرین و چرب

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت گفت: استفاده بیش از حد از مواد غذایی بسیار شیرین و پرچرب در ایام امتحانات نه تنها مفید نیست، بلکه سبب افزایش وزن و بروز چاقی می گردد.

18 تیر 1400

خواص روغن اسطوخودوس؛ 34 خاصیت زیبایی و درمانی

روغن اسطوخودوس (اسطوقدوس) که به نام روغن لاوندر نیز شناخته می گردد، از گیاه و گل های اسطوخودوس تهیه می گردد. این روغن دارای خواص درمانی زیادی بوده که در این مطلب از سایت خبرنگاران شما را با طرز تهیه روغن اسطوخودوس، خواص روغن اسطوخودوس و … آشنا خواهیم...

18 تیر 1400

خبر بد سازمان بهداشت جهانی درباره کرونا

خبرنگاران : رئیس بخش اروپای سازمان دنیای بهداشت گفت تا زمانی که 70 درصد از جمعیت دنیا واکسن ویروس کرونا را دریافت نکنند نمی توان سرانجام این همه گیری را اظهار داشت.

9 تیر 1400

تولید 20 ماده اولیه آرایشی و بهداشتی در کشور

خبرگزاری خبرنگاران- شرکت های دانش بنیان می توانند برای تولید 20 ماده اولیه آرایشی و بهداشتی در کشور اقدام کنند.

5 تیر 1400

تعجب کاپیتان تیم ملی از شرایط آب و هوای بحرین

کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: وقتی به بحرین نرسیده بودیم، استرس آب و هوا را داشتیم ولی وقتی وارد منامه شدیم، از شرایط آب و هوایی تعجب کردیم.

4 تیر 1400

(تصاویر) مسابقات بوکس خونین در روسیه

تورنمنت بی رحمانه بوکس روسیه که مبارزه ای خونین است در بحبوحه همه گیری کرونا برگزار گردید.

4 تیر 1400

زمینه را برای واردات واکسن کرونا توسط بخش خصوصی هموارتر کردیم

رییس سازمان غذا و دارو گفت: پیرو مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، سعی کردیم زمینه را برای واردات واکسن کرونا توسط بخش خصوصی هموارتر کنیم و در این زمینه همراهی مناسبی در صدور معرفی نامه به شرکت ها داشته ایم.

2 تیر 1400

واکنش دکتر زالی به کتک زدن خبرنگار

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نسبت به ضرب و شتم یک خبرنگار از سوی نیروی حراست در یکی از مراکز تجمیعی واکسیناسیون تحت پوشش این دانشگاه، واکنش نشان داد.

29 خرداد 1400

اقدام هریس در ملاقات با رئیس جمهور کره جنوبی جنجالی شد

اقدام معاون رئیس جمهور آمریکا به پاک کردن دستش بعد از دست دادن با رئیس جمهور کره جنوبی مورد انتقاد کاربران شبکه های اجتماعی نهاده شد.

27 خرداد 1400
تعداد: (376)