اخبار سیاسی

طراحی پروژه های محلی بر اساس نیازها و خواست شهروندان محلی

با حضور مظاهریان معاون شهردار تهران تفاهم نامه عملکردی شهرداری منطقه 22 برای دوره زمانی 6 ماهه دوم سال 99 بین معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران و شهرداری منطقه 22 منعقد شد.

5 آبان 1399

خبرنگاران مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا منتشر می گردد

تهران - خبرنگاران - معاونت امور دولت دفتر هیات دولت نهاد ریاست جمهوری به­ منظور تسهیل دسترسی عمومی به متن کامل ستاد ملی مقابله با کرونا و تأمین حق مردم بر آگاهی از حقوق و تکلیف های خود و همچنین، تقویت همسویی دستگاه ها در اجرای تدابیر اتخاذ شده، مجموعه...

4 آبان 1399

روسیه پروشنکو را به فهرست تحریم های خود اضافه نمود

دولت روسیه، پیتر پروشنکو رئیس جمهوری سابق اوکراین را نیز به فهرست تحریم های مالی ویژه علیه مقامات اوکراینی، به دلیل اقدامات خصمانه آنها علیه شهروندان روسی، اضافه نمود.

29 مهر 1399

واکنش روسیه به گزارش برلین درباره ناوالنی

سخنگوی کاخ کرملین از آمادگی مسکو برای تعامل همه جانبه با برلین در راستای روشن شدن شرایط الکسی ناوالنی اطلاع داد. وزارت خارجه روسیه نیز بیانیه برلین درباره ناوالنی را بی پایه و اساس دانست. مرکل هم در خصوص گزارش های مسمومیت ناوالنی با نوویچوک اظهار نظر...

28 مهر 1399

وزیر خارجه عراق سفر الکاظمی به واشنگتن را پیروز ارزیابی کرد

فواد حسین وزیر امور خارجه عراق سفر مصطفی الکاظمی نخست وزیر این کشور به واشنگتن که هفته گذشته انجام شد را موفقیت آمیز ارزیابی کرد .

20 مهر 1399

حضور وزیر فرهنگ در کمیسیون فرهنگی مجلس

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در تشریح آنالیز های جلسه امروز عصر کمیسیون متبوع خود از حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این جلسه اطلاع داد.

17 مهر 1399

گفت وگوی تلفنی بن سلمان و الکاظمی

ولی عهد سعودی ضمن تماس تلفنی با نخست وزیر عراق با وی درباره ثبات نفت در بازارهای جهانی گفت وگو کرد.

16 مهر 1399

ممنوعیت پایدار عرضه قلیان در بحران کرونا ، جرایم تبلیغ دخانیات

رئیس دبیرخانه ستاد کشوری کنترل دخانیات کشور ضمن اشاره به فرصت ناشی از تهدید کرونا جهت کاهش مصرف قلیان، اقدامات اجرا شده در زمینه کاهش مصرف دخانیات در کشور را تشریح کرد.

13 مهر 1399

بازگشت جلیقه زردها به خیابان های فرانسه

معترضان به سیاست های دولت فرانسه بار دیگر به خیابان های این کشور آمده اند.

13 مهر 1399

جنگ تجاری آمریکا و چین؛ چالش های پیش روی تولیدکنندگان گوشی های چینی

مرحله بعدی جنگ تجاری آمریکا و چین نزدیک است. دولت آمریکا به تازگی اقدام علیه اپلیکیشن ها و تولیدکنندگان چینی به اصطلاح غیر قابل اعتماد را تأیید نموده است. دولت ترامپ البته در این زمینه برنامه های دقیق خود را تشریح ننموده است. اصطلاح غیر قابل اعتماد یک...

8 مهر 1399

خبرنگاران استرالیا؛ موج دوم کرونا و چالش های مالی

تهران - خبرنگاران - در حالی که شیوع کرونا در بعضی مناطق استرالیا شدت یافته، اما احتمال موج دوم و سراسری این بیماری نگرانی ها درباره چالش های پیش رو در فرایند بهبود مالی و نیز به خطر افتادن امنیت غذایی را افزایش داده است.

8 مهر 1399

روسیه: به هرگونه حمله موشکی پاسخ اتمی خواهیم داد

ایرنا نوشت: رئیس اداره اصلی عملیات ستاد کل ارتش روسیه خاطرنشان کرد که کشورش در صورت حمله موشکی از خارج با سلاح اتمی به دشمن پاسخ خواهد داد.

8 مهر 1399

افزایش اثرگذاری شورای گفت وگو با حضور پررنگ تر نمایندگان مجلس

بیست و چهارمین نشست هیات نمایندگان اتاق سمنان با حضور عباس گلرو، نماینده مردم شهرستان های سمنان، سرخه و مهدی شهر و علی اکبر علیزاده برمی، نماینده مردم دامغان برگزار گردید.

1 مهر 1399

ظریف به عراقچی تسلیت گفت

وزیر خارجه کشورمان درگذشت والده دکتر سیدعباس عراقچی را تسلیت گفت.

1 مهر 1399

نماینده جمهوری خواه که به ماسک زدن اعتقاد نداشت کرونا گرفت

ایسنا نوشت: آزمایش کروناویروس یکی از نمایندگان جمهوریخواه آمریکا که به استفاده از ماسک در کنگره اعتقادی نداشت درحالی مثبت اعلام شد که قرار بود او دونالد ترامپ را در سفر به تگزاس همراهی کند.

31 شهریور 1399

برگزاری مراسم محرم با رعایت پروتکل های بهداشتی ، برگزاری کنکور در 4 روز

استاندار تهران گفت: مراسم سوگواری ایام محرم با رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغی از سوی کمیته انتظامی، امنیتی و اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار می شود.

30 شهریور 1399

خبرنگاران نخست وزیر روسیه از اثربخشی 4 واکسن کرونای ساخت این کشور اطلاع داد

مسکو- خبرنگاران - نخست وزیر روسیه بیان کرد: چهار واکسن کرونای ساخت روسیه تاثیرات مصونیت بخشی خود را نشان دادند.

25 شهریور 1399

25 میلیون مبتلا؛حاشیه نگاری یک ادعای عظیم!

حسن روحانی در بخشی از اظهارات خود در روز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، از ابتلای 25 میلیون نفر در کشور به ویروس کرونا اطلاع داد و در ادامه ابتلای بین 30 تا 35 میلیون نفر دیگر به کووید19 درماه های آینده را نیز محتمل دانست.

23 شهریور 1399

پرداخت مطالبات و معوقات صندوق بازنشستگان فولاد پس از 8 سال

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی از پرداخت مطالبات و معوقات صندوق بازنشستگان فولاد پس از هشت سال انتظار پرداخت اطلاع داد.

23 شهریور 1399

ارائه خدمات بانکی به واحدهای تولیدی دارای چک برگشتی به تصویب رسید

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور با اشاره به قانون جدید چک و ممنوعیت ارائه خدمات بانکی به دارندگان چک برگشتی گفت: بر اساس مصوبه این ستاد، واحدهای تولیدی دارای چک برگشتی که تعداد شاغلان آنها بالای 50 نفر باشد، همچنان از خدمات بانکی برخوردار خواهند...

22 شهریور 1399
تعداد: (251)