اخبار سیاسی

تور روسیه: دور دوم مذاکرات استراتژیک روسیه، آمریکا سرانجام سپتامبر برگزار می گردد

یک منبع دیپلماتیک عالی رتبه گفت، دور دوم مذاکرات ثبات استراتژیک روسیه - آمریکا سی سپتامبر (هشتم مهرماه) در ژنو برگزار خواهد شد.

26 شهریور 1400

پیغام وزیر خارجه کره شمالی به امیرعبداللهیان

وزرای امور خارجه کره شاقتصادی و اقتصادی در پیغام هایی جداگانه به امیرعبداللهیان تبریک گفتند و نسبت به توسعه مناسبات ابراز امیدواری کردند.

23 شهریور 1400

بیانیه منیژه حکمت در پی حذف 40 دقیقه از فیلم 19، سازمان سینمایی به علت امضای بیانیه حمایت از هموطنان مان مجوز فیلمم را نمی دهد

خبرگزاری خبرنگاران- منیژه حکمت اظهار داشت که سازمان سینمایی به علت امضای بیانیه حمایت از هموطنان مان مجوز فیلم 19 را صادر نمی کند.

22 شهریور 1400

فقط 1000دانشجوی خوابگاهی واکسن زده اند، واکسیناسیون یک بیستم برای بازگشایی دانشگاه کفایت نمی کند

رئیس دانشگاه شهید بهشتی با تاکید بر اینکه واکسیناسیون دانشجویان این دانشگاه به زودی شروع می گردد، گفت: امید این است واکسیناسیون دانشجویان تا انتها مهر انجام گردد تا بتوانیم از آبان شاهد حضور بیشتر دانشجویان در کلاس ها باشیم.

17 شهریور 1400

تور ترکیه تابستان: ترکیه واتساپ را جریمه کرد

خبرگزاری خبرنگاران- سازمان حفاظت ترکیه واتساپ را به علت عدم نگهداری درست از داده های کاربران چند صد هزار یورو جریمه کرد.

16 شهریور 1400

نخست وزیر چین: قدرت های جهانی باید مسئولیت پذیرتر باشند

لی کی چیانگ، نخست وزیر چین از قدرت های جهانی خواست تا در قبال محیط زیست مسئولیت خود را نشان داده و نقش پیشرو در بهبود شرایط محیط زیستی ایفا کنند.

15 شهریور 1400

پیش بینی رشد مالی ایران در امسال

به گزارش خبرنگاران، سازمان برنامه و بودجه رشد مالی سال 99 را 5.3- و سال 1400 را 2.8 درصد پیش بینی کرد.

3 شهریور 1400

وزیر کشور: مراسم عزاداری در اماکن سربسته ممنوع است

وزیر کشور گفت: با پیشنهاد وزارت بهداشت در جلسه قرارگاه امروز مصوب شد که از امشب در اماکن سربسته مراسم عزاداری نباشد و همچنین دسته روی در خیابان ها هم ممنوع خواهد بود.

24 مرداد 1400

عذرخواهی مهاجم اتریش بعد از خوشحالی پرحاشیه برابر مقدونیه

مهاجم تیم ملی فوتبال اتریش از خوشحالی خود در بازی برابر مقدونیه دفاع کرد و تاکید نمود نژادپرست نیست.

22 مرداد 1400

رسیدگی به مجروحان حادثه اتوبوس یزد در حال اجرا است

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: طی پیگیری های به عمل آمده قرار شده رسیدگی های درمانی لازم برای مجروحین حادثه اتوبوس سرباز معلمان استانمان انجام گردد و در صورت احتیاج اعزام آن ها به مرکز، اقدامات درمانی لازم صورت گیرد.

21 مرداد 1400

واکنش روحانی به شایعه قطع برق در بیمارستان ها

حسن روحانی رییس جمهور و علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی کرونا اخبار مرتبط با قطعی برق در بیمارستان ها را تکذیب کرد.

19 مرداد 1400

طعنه پیشکسوت پرسپولیس به فرهاد مجیدی، کوبیدن مشت روی میز نشان دهنده ضعف یک مربی است

پیشکسوت پرسپولیس درباره جشن قهرمانی بدون طرفدار گفت: تیم های عظیم و پرطرفدار از خالی بودن ورزشگاه متضرر شده اند و کیفیت فوتبال هم پایین آمده است. امیدوارم زودتر از شر این ویروس رها شده و ورزشگاه ها را پر از طرفداران ببینیم.

18 مرداد 1400

نخست وزیر اتیوپی: مجبور به جنگ در تیگرای شدیم

نخست وزیر اتیوپی در سخنانی هدف کشورش از احداث سد النهضه را تامین احتیاج برق این کشور خاطرنشان کرد و گفت که دولتش ناگزیر به جنگ در منطقه تیگرای شده است.

14 مرداد 1400

لایحه حمایت از حقوق سالمندان در دست تدوین

مجری تهیه و تدوین طرح پیش نویس لایحه جامع قانون حمایت از سالمندان، چگونگی تدوین پیش نویس لایحه جامع حقوقی سالمندان را تشریح کرد و گفت: در حال حاضر پیش نویس این لایحه در فاز دوم و در مرحله بررسی مروری و میدانی و بررسی نواقص و چالش ها و تحلیل داده های موجود...

11 مرداد 1400

ظرفیت سیلوهای آذربایجان غربی یک میلیون و 100 هزار تن است

خبرنگاران/آذربایجان غربی معاون هماهنگی امور مالی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت یک میلیون و 100 هزار تنی سیلوهای سطح استان، گفت: انتظار می رود سیاست ها به طوری اتخاذ گردد تا تمرکز بر روی چندین واحد نباشد.

9 مرداد 1400

مرگ وزیر دفاع اسبق آمریکا

وزیر دفاع جنگ طلب دولت جورج بوش پسر که به جنایت و کشتار در عراق و افغانستان معروف است، در سن 88 سالگی مُرد.

8 مرداد 1400

پاسخ پوتین به ادعای توطئه بین المللی برای شیوع کرونا

خبرنگاران : ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه به سوالاتی پاسخ می دهد که از سوی مردم روسیه و در جریان جلسه پرسش و پاسخ زنده تایید شده است. در مجموع یک میلیون و 256 هزار و 48 سوال مطرح شده است. شعار جلسه پرسش و پاسخ امسال برنامه خط مستقیم...

31 تیر 1400

داریوش غفاری خبرنگار سیاسی درگذشت

داریوش غفاری خبرنگار حوزه سیاسی پس از یک دوره بیماری دیروز درگذشت و امروز در قطعه نام آوران بهشت زهرا به خاک سپرده می شود.

31 تیر 1400

آخرین اخبار از ممنوعیت سفر تهرانی ها ، تردد بین تهران و البرز آزاد است

جانشین پلیس راهور ناجا گفت: در طرح ممنوعیت های تردد کرونایی، استان تهران و البرز یکپارچه دیده شده و منعی برای تردد ساکنان بین دو استان وجود ندارد.

30 تیر 1400

جاستین ترودو برای اولین بار در تاریخ کانادا یک زن بومی را به نام فرماندار کل انتخاب کرد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سی تی وی نیوز، روز سه شنبه ترودو گفت که ملکه الیزابت پیشنهاد انتصاب مری سایمون به نام فرماندار کل را از سوی وی تأیید نموده است. خانم سایمون اولین زن بومی در کانادا است که این پست را دریافت نموده است. وی قبلاً سفیر کانادا در...

29 تیر 1400
تعداد: (394)