اخبار مجلس

فردای هنگ کنگ زیباتر خواهد بود، یادداشت اختصاصی سفیر چین

چین همیشه بر یک کشور دو نظام و حاکمیت مردم هنگ کنگ بر هنگ کنگ تاکید داشته و در عین حال به مسئله درجه بالای خودمختاری جهت این منطقه پایبند بوده است.

14 فروردین 1400

باید برای ارتقای جایگاه معلمین و فرهنگیان در جامعه تلاش شود

خبرنگاران/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید برای ارتقای جایگاه معلمین و فرهنگیان در جامعه تلاش کنیم.

23 بهمن 1399

تصمیم دولت بایدن برای اعطای شهروندی به 11 میلیون مهاجر غیرقانونی

به گزارش خبرنگاران به نقل از روزنامه یو اس ای تودی، کامالا هریس معاون رئیس جمهوری منتخب ایالات متحده، با اشاره به مسائل بوجود آمده برای برخی مهاجرین در ایالات متحده، اعلام کرد که دولت جو بایدن طرحی را برای حل مشکل اقامت 11 میلیون مهاجر فاقد مدارک قانونی...

16 بهمن 1399

عدم تحقق درآمد ها در بودجه 1400

عدم تحقق ارقام درآمدی بودجه، آسیبی است که هر سال متوجه بودجه کشور می شود و بهم ریختگی بازارها، آشفتگی قیمت ها و فقیرتر شدن مردم را به دنبال خود می آورد.

10 بهمن 1399

تدوین روش های مالی جدید برای توسعه تجدیدپذیرها

تهران (پانا) - رئیس سازمان انرژی های تجدیدپذیر بیان نمود با تدوین سیاست های جدید توسعه انرژی های تجدیدپذیر و تعریف منابع مالی جدید، انجام مطالعه تعرفه شناسی و اقدام های قابل توجه در زمینه انرژی های تجدیدپذیر صورت گرفته است.

9 بهمن 1399

ترامپ بار دیگر کنگره را به وتو تهدید کرد

رئیس جمهور آمریکا در راستای بهره برداری سیاسی-انتخاباتی، امضای لایحه بسته یاری مالی مبارزه با کرونا را به اعمال بعضی ملاحظات مشروط کرد حال آنکه خطر تعطیلی دولت فدرال هم مضاعف شد.

8 بهمن 1399

واکنش متفاوت یک نماینده مجلس به حضور طالبان در سفارت ایران

خبرنگاران : احمد نادری، نماینده مردم تهران در مجلس در حساب کاربری خود در توئیتر درباره گروه طالبان اظهارنظر کرد.

30 دی 1399

نحوه حمایت دولت از کسبوکارهای آسیب دیده از کرونا

آنالیز لایحه بودجه 1400 نشان می دهد که دولت برای سال آینده برنامه ای جهت حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در نظر گرفته است.

28 دی 1399

شروع جلسه علنی امروز مجلس، آنالیز احکام مربوط به اصلاح ساختار بودجه در دستور کار

جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست محمد باقر قالیباف شروع شد.

13 دی 1399

بوشهر صاحب خانه هندبال می گردد

احداث خانه هندبال بوشهر و یاری اقتصادی به تیم دشتستان دو دستاورد مهم رئیس فدراسیون هندبال از جلسه با استاندار بوشهر بود.

9 دی 1399

جزییات اتهام به فرهاد مجیدی

طرح مجلس برای یارانه کالا در روز های اخیر به جدال با دولت بدل شده است. دولت می گوید منابع اقتصادی این طرح روشن نیست و در نتیجه قابل اجرا هم نیست از طرف دیگر شورای نگهبان هم مصوبه مجلس را برگردانده و می گوید باید منابع اجرای آن روشن گردد. هنوز تعیین نیست...

29 آذر 1399

دموکرات ها مجلس سنا را فتح می نمایند؟

از 35 کرسی سال جاری، 23 کرسی در اختیار جمهوری خواستار و 12 کرسی متعلق به دموکرات ها است. از این رو جمهوری خواستار در شرایط تدافعی قرار دارند.

7 آذر 1399

احتیاج حیاتی مازندران به سازمان مدیریت پسماند

خبرنگاران/مازندران معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: سازمان مدیریت پسماند احتیاج حیاتی استان مازندران بود که به نتیجه رسید.

7 آبان 1399

طراحی پروژه های محلی بر اساس نیازها و خواست شهروندان محلی

با حضور مظاهریان معاون شهردار تهران تفاهم نامه عملکردی شهرداری منطقه 22 برای دوره زمانی 6 ماهه دوم سال 99 بین معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران و شهرداری منطقه 22 منعقد شد.

5 آبان 1399

خبرنگاران مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا منتشر می گردد

تهران - خبرنگاران - معاونت امور دولت دفتر هیات دولت نهاد ریاست جمهوری به­ منظور تسهیل دسترسی عمومی به متن کامل ستاد ملی مقابله با کرونا و تأمین حق مردم بر آگاهی از حقوق و تکلیف های خود و همچنین، تقویت همسویی دستگاه ها در اجرای تدابیر اتخاذ شده، مجموعه...

4 آبان 1399

ممنوعیت پایدار عرضه قلیان در بحران کرونا ، جرایم تبلیغ دخانیات

رئیس دبیرخانه ستاد کشوری کنترل دخانیات کشور ضمن اشاره به فرصت ناشی از تهدید کرونا جهت کاهش مصرف قلیان، اقدامات اجرا شده در زمینه کاهش مصرف دخانیات در کشور را تشریح کرد.

13 مهر 1399

ارائه خدمات بانکی به واحدهای تولیدی دارای چک برگشتی به تصویب رسید

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور با اشاره به قانون جدید چک و ممنوعیت ارائه خدمات بانکی به دارندگان چک برگشتی گفت: بر اساس مصوبه این ستاد، واحدهای تولیدی دارای چک برگشتی که تعداد شاغلان آنها بالای 50 نفر باشد، همچنان از خدمات بانکی برخوردار خواهند...

22 شهریور 1399

خضریان: بالای 90 درصد پرونده تاجگردون مسائل مالی است ، او گفته اگر من شیشه کثیف باشم هیچ دستمال تمیزی نیست تمیزش کند!

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: آقای تاجگردون با ادبیات تهدید گفته است که به فرض اگر من شیشه کثیف باشم هیچ دستمال تمیزی نیست که بخواهد آن را تمیز کند. انشاالله در ادامه خواهیم دید. ما ادعا نمی کنیم که در پیشگاه خداوند متعال خالی از گناهیم.

17 شهریور 1399

جلیقه زردها به خیابان های فرانسه بازگشتند

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، پس از لغو نسبی محدودیت های اجتماعی در فرانسه در روزهای اخیر که به دنبال شیوع کرونا در این کشور اعمال شده بود، جنبش اعتراضی به اوضاع مالی این کشور و سیاست های دولت امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه موسوم به جلیقه...

27 مرداد 1399

جریمه سنگین برای متقاضیان خودرو که اطلاعات غلط وارد نمایند

سرپرست امور صنایع وزارت صمت گفت: متقاضیانی که در مرحله ثبت نام برای فروش فوق العاده، اطلاعات غلط ثبت نمایند تا سه سال اجازه شرکت در هیچ طرح خودرویی را نخواهند داشت.

11 مرداد 1399
تعداد: (43)