شکایت از نامزد سابق بعد از مرگ تلخ دختر جوان، رفتار غیراخلاقی باعث مرگ مشکوک شد؟

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، خانواده دختر جوانی که به طرز مشکوکی در محل کارش فوت نموده است، از نامزد سابق او شکایت کردند.

شکایت از نامزد سابق بعد از مرگ تلخ دختر جوان، رفتار غیراخلاقی باعث مرگ مشکوک شد؟

به گزارش ایران، 23 دی ماه سال جاری مرگ مشکوک دختر جوانی در محل کارش به بازپرس وحید ناصری اعلام شد. در پی اعلام این خبر، تیم جنایی راهی محل شده و با جسد دختر 30 ساله در حالی که میزان زیادی قرص در اطرافش بود، روبرو شدند.

جسد به دستور بازپرس جنایی برای تعیین شدن دلیل مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. از سویی در آنالیز های اولیه خانواده المیرا از خواستگار سابق دخترشان شکایت نموده و مدعی شدند که او عامل مرگ دخترشان است.

مادر المیرا در تحقیقات گفت: مدتی قبل پسر جوانی به نام حامد به خواستگاری دخترم آمد و برای اینکه بیشتر با هم آشنا شوند نامزد کردند، اما پس از مدتی دخترم متوجه شد که حامد با شخص دیگری در ارتباط است و در نهایت به او پاسخ منفی داد.

او ادامه داد: بعد از چند وقت، یکی از همکاران دخترم به خواستگاری او آمد و المیرا که از بهزاد خوشش آمده بود به او پاسخ مثبت داد. اما هنوز چند هفته ای از خواستگاری نگذشته بود که متوجه برخورد ها و رفتار های سرد بهزاد شدیم.

مادر المیرا اظهار کرد: در نهایت فهمیدیم که حامد عکس های خصوصی المیرا را نه تنها برای بهزاد بلکه برای فامیل و دوست و آشنایان ارسال نموده است. دخترم وقتی از این ماجرا باخبر شد از شدت ناراحتی تا صبح نخوابید. صبح روز بعد هم با ناراحتی به محل کارش رفت، اما چند ساعت بعد به ما خبر دادند که او فوت نموده است. ما حامد را در مرگ دخترم مقصر می دانیم و از او شکایت داریم.

در پی شکایت خانواده دختر جوان، بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران دستور احضار حامد و تحقیقات از او را صادر کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 16 بهمن 1401 بروزرسانی: 16 بهمن 1401 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 2123

به "شکایت از نامزد سابق بعد از مرگ تلخ دختر جوان، رفتار غیراخلاقی باعث مرگ مشکوک شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت از نامزد سابق بعد از مرگ تلخ دختر جوان، رفتار غیراخلاقی باعث مرگ مشکوک شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید