سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه گذاری استان سمنان معرفی گردید

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، حمیدرضا دوست محمدی به عنوان سرپرست معاونت گردشگری، سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان منصوب شد.

سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه گذاری استان سمنان معرفی گردید

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان در این مراسم با تاکید بر اینکه فعالیت در حوزه گردشگری استان سمنان احتیاجمند کار و کوشش مضاعف است، گفت: باید کوشش گردد تا ظرفیت های گردشگری استان معرفی گردد.

مهدی جمال با قدردانی از زحمات سرپرست قبلی این معاونت با اشاره به برگزاری گردهمایی مشترک سمنان و تهران به میزبانی استان سمنان و در هفته آینده، گفت: رشد گردشگری استان احتیاج به فعالیت های خلاقانه دارد و سرپرست جدید از افراد خلاق و با انگیزه هستند.

سرپرست معاونت گردشگری، سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان نیز در این مراسم با بیان اینکه گردشگری حوزه پر مسئولیت و پرکاری است، گفت: بازاریابی و تبلیغات حوزه گردشگری باید کارآمد باشد.

حمیدرضا دوست محمدی، مشارکت دریافت شهرستانها و شهرداری ها، استفاده از ظرفیت راهنمایان گردشگری، جوامع محلی و تاسیسات گردشگری، آموزش جوامع محلی، اجرای تورهای آموزشی برای مردم و حضور قدرتمند در نمایشگاه ها و ... را از جمله برنامه های در دست اجرای این حوزه بیان کرد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 9 شهریور 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 184

به "سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه گذاری استان سمنان معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه گذاری استان سمنان معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید