دومین کنفرانس بین المللی صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست به کار خود انتها داد

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، خبرنگاران/اردبیل با معرفی مقالات برگزیده دومین کنفرانس بین المللی و پنجمین کنفرانس ملی صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست و اولین کنفرانس ملی مدیریت سبز پسماند به کار خود خاتمه داد.

دومین کنفرانس بین المللی صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست به کار خود انتها داد

به گزارش خبرنگاران، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی در مراسم اختتامیه این همایش ها گفت: در برگزاری این همایش ها دو دانشگاه خارجی هم مشارکت داشته اند که فتح باب خوبی است و انتظار می رود در همایش های دیگر هم این فرایند ادامه داشته باشد.

داود سیف زاده افزود: این همایش ها هم از نظر سطح علمی مقالات و هم از نظر حضور محققان بین المللی دارای سطح بالایی بوده است.

بیتا معزی پور دبیر اجرایی اولین کنفرانس ملی مدیریت سبز پسماند گفت: در زمینه پسماند لیکنو سلولزی در سه بخش اجرایی، آموزشی و پژوهشی فعالیت هایی انجام داده ایم.

وی افزود: کارگاه اقتصاد مدیریت پسماند در ایران و کارگاه آنالیز شرکت های دانش بنیان و فناور در مدیریت پسماند را در کنار کنفرانس برگزار کردیم.

زینب حزباوی دبیر اجرایی دومین کنفرانس بین المللی و پنجمین کنفرانس ملی صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست گفت: در بخش های عکاسی، مقالات شفاهی، مقالات پوستری، داوران مقاله و داوران جوان نفرات برگزیده را انتخاب کردیم.

وی اظهار کرد: در بخش عکاسی 3 نفر برگزیده از دیدگاه مخاطبان و 3 نفر برگزیده داوران، 3 مقاله برتر شفاهی فارسی و 3 مقاله برتر فارسی در بخش پوستر، یک مقاله خارجی شفاهی و 2 مقاله خارجی در بخش پوستر، 3 نفر داور برگزیده و 3 نفر داور جوان برگزیدگان بخش های مختلف همایش ها بودند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 تیر 1400 بروزرسانی: 15 تیر 1400 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 1603

به "دومین کنفرانس بین المللی صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست به کار خود انتها داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین کنفرانس بین المللی صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست به کار خود انتها داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید