آنچارتد 4 توانسته است 16 میلیون نسخه بفروشد

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، دیروز سالگرد عرضه 10 سالگی قسمت دوم مجموعه بازی های آنچارتد بود. در حالی که استودیوی بازی سازی ناتی داگ، سازنده این مجموعه بازی ها در شبکه های اجتماعی مختلف خود مشغول جشن دریافت این سالگرد بود، آمار و ارقام جدیدی از سوی یکی از تحلیل گران صنعت بازی از چگونگی فروش بازی های اخیر تاتی داگ شنیدیم.

آنچارتد 4 توانسته است 16 میلیون نسخه بفروشد

دنیل احمد، از تحلیل گران صنعت بازی، با اشاره به سالگرد عرضه آنچارتد 2 گفته است که این بازی تا قبل از اینکه روی پلی استیشن 4 بازسازی و عرضه گردد، توانسته بود که روی پلی استیشن 3 فروشی بیش از 6 میلیون نسخه داشته باشد. با این حال، طبق گفته احمد، آمار دقیق فروش بسته Uncharted Collection یا فروش جداگانه آنچارتد 2 روی پلی استیشن 4 به صورت دیجیتال معین نیست.

از طرف دیگر، دنیل احمد به پیشرفت بسیار بزرگ مجموعه بازی های آنچارتد اشاره نموده و خبر از فروش 16 میلیون نسخه ای بازی آنچارتد 4 روی پلی استیشن 4 داده است؛ طوری که به خوبی می توانیم رشد بسیار بزرگ مجموعه بازی های آنچارتد را از زمان آغاز محبوبیت شان تا زمان اوج آن ها ببینیم.

احمد در پیام خود هم چنین از آمار فروش بازی The Last of Us هم صحبت کرد که به لطف عرضه روی دو پلتفرم، از آنچارتد 4 جلو زده است. بازی The Last of Us طبق گفته او بیش از 20 میلیون نسخه مجموعا روی پلی استیشن 3 و پلی استیشن 4 بفروشد.

این آمار و آرقام بیش از هر چیز به موفقیت بسیار زیاد استودیوی بازی سازی ناتی داگ و بازی های آن ها اشاره دارد؛ موضوعی که انتظار داریم به زودی با عرضه بازی بعدی آن ها یعنی قسمت دوم بازی The Last of Us Part II تکرار گردد.

شایعاتی نه چندان به درد بخور هم چنین چند ماه پیش گفتند که استودیوی بازی سازی ناتی داگ مشغول ایده پردازی برای ساخت یک بازی اکشن اول شخص با سبک و سیاق استیم پانک برای کنسول پلی استیشن 5 است.

بازی The Last of Us Part II قرار است در روز 20 فوریه امسال میلادی (3 اسفند 1398) به صورت انحصاری روی کنسول پلی استیشن 4 عرضه گردد.

منبع: توییتر دنیل احمد

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 4 آذر 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 410

به "آنچارتد 4 توانسته است 16 میلیون نسخه بفروشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنچارتد 4 توانسته است 16 میلیون نسخه بفروشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید