کبدی وارد سبد ورزش خانوارها می شود

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، رئیس فدراسیون کبدی و مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در خصوص همکاری های گسترده دیدار و گفتگو کردند.

کبدی وارد سبد ورزش خانوارها می شود

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری خبرنگاران از فدراسیون کبدی، عباس اورسجی، رئیس فدراسیون کبدی با هدف تعامل هرچه بیشتر با وزارت ورزش و جوانان در زمینه همگانی کردن رشته کبدی ظهر امروز به همراه کمال سعدی آل کثیر، رئیس کمیته جوانان فدراسیون با حمید بنی تمیم مدیرکل توسعه ورزش همگانی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار برنامه های همگانی فدراسیون کبدی و پویش هایی که این روزها با توجه به ویروس کرونا برای تمامی استان ها در نظر گرفته شده است مطرح شد که با استقبال و حمایت بنی تمیم نیز همراه بود و وی گفت: وزارت ورزش از برنامه هایی که به رشد و توسعه ورزش همگانی در بین خانواده منجر شود حمایت های لازم را انجام خواهد داد و یکی از رشته هایی که مورد حمایت همه جانبه وزارتخانه است رشته زیبا و بومی کبدی است که می تواند نقش موثری در سلامت خانواده های ایرانی داشته باشد.

بنی تمیم در خاتمه گفت: رشته کبدی در کنار مبحث قهرمانی در زمینه همگانی و استعدادیابی هم جزو فدراسیون های پیروز کشور در این چند سال گذشته است و این عملکرد خوب فدراسیون در تخصیص بودجه مناسب تاثیرگذار خواهد بود.

اورسجی هم ضمن تشکر از حمایت های مدیرکل توسعه ورزش همگانی از جدیت فدراسیون و هیئت های استانی در سال جاری برای توسعه پایدار کبدی در سراسر کشور گفت: سال جاری قصد داریم با کمک مربیان سازنده خود در استان های مختلف ورزش کبدی را به شکل های مختلف برای خانواده ها تعریف کنیم و این رشته اصیل ایرانی را با یک برنامه منسجم وارد سبد ورزش خانوارها کنیم.

کمال سعدی آل کثیر، رئیس کمیته جوانان نیز ضمن تقدیر از حمایت های دکتر بنی تمیم گفت: کمیته جوانان فدراسیون در کنار کمیته همگانی برنامه های بسیار مدون و متنوعی برای جوانان کبدی کار سراسر کشور دارد و ان شالله قصد داریم اوقات فراغت کبدی کاران جوان را به بهترین شکل ممکن پر کنیم.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 1134

به "کبدی وارد سبد ورزش خانوارها می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کبدی وارد سبد ورزش خانوارها می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید