پولسازترین بازی سال گذشته همچنان در جاده ثروت می تازد ، رکورد زنی فورتنایت در 7 پلتفرم مختلف

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، اهل بازی های دیجیتال باشید یا نه احتمالا حداقل یک بار نام بازی فورتنایت را شندیه اید. این بازی را می توان یکی از پولسازترین و پیروز ترین بازی های دنیا دانست چرا که بر اساس گزارشها تنها 2.5 میلیارد دلار در سال 2018 کسب نموده است.

پولسازترین بازی سال گذشته همچنان در جاده ثروت می تازد ، رکورد زنی فورتنایت در 7 پلتفرم مختلف

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، بازی فورتنایت همچنان در سال 2019 نیز مانند سال 2018 قوی عمل می نماید و با رکورد ده ها میلیون بازیکن ماهانه در هفت سیستم عامل مختلف به راه ثروت اندوزی خود ادامه می دهد.

جدیدترین فصل این بازی موسوم به Battle Pas با هزینه 10 دلاری قابل خرید است و طبق آمارهای سوپر دیتا بیش از یک سوم بازیکنان آنلاین ایالات متحده این بازی را دانلود نموده اند. بر اساس آمارهای دنیای، فورتنایت همچنان از محبوب ترین بازی های دنیا با ده ها میلیون کاربر است.

فورتنایت نخستین بار در تابستان سال 2017 معرفی گردید و در اواخر تابستان 2018، این بازی در هفت سیستم عامل مختلف پخش شد:PlayStation، Nintendo Switch، Xbox One، PC، Mac، iOS و Android.

بازیکنان در هر پلتفرم می توانند با هر پلتفرم دیگری بازی نمایند. بنابراین فورتنایت تنها بازی دنیا است که به معنای واقعی مولتی پلتفرم است. بر این اساس اصلا جای تعجب نیست که فورتنایت پیروز شده به رکورد بیش از 2. 4 میلیارد دلاری در سال برسد. این بازی با داشتن ده ها میلیون بازیکن در سراسر دنیا، قادر به جمع آوری میلیاردها دلار درآمد بدون پرداخت هزینه های پیش رو برای مصرف نمایندگان است.

منبع: انتخاب
انتشار: 7 خرداد 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 69

به "پولسازترین بازی سال گذشته همچنان در جاده ثروت می تازد ، رکورد زنی فورتنایت در 7 پلتفرم مختلف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پولسازترین بازی سال گذشته همچنان در جاده ثروت می تازد ، رکورد زنی فورتنایت در 7 پلتفرم مختلف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید