هرمزگان با کمبود تخت بیمارستانی روبرو است، بیماری بدون دارو نمانده هرچند قطره چکانی!

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، خبرنگاران/هرمزگان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: مشکل اصلی هرمزگان کمبود تخت استاندارد بیمارستانی است.

هرمزگان با کمبود تخت بیمارستانی روبرو است، بیماری بدون دارو نمانده هرچند قطره چکانی!

همراه ما باشید و با تور ارزان قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

دکتر حسین فرشیدی امشب (19 تیرماه) در جمع خبرنگارتن، افزود: از اواسط فروردین ماه با سهل انگاری رعایت پروتکل ها فرایند رو به نزولی به خود گرفت و شاهد شیوع هر چه بیشتر کرونا آن هم از نوع جهش یافته در سراسر هرمزگان هستیم.

وی با بیان اینکه دریافتی مان از بیمه با مشکل روبرو شده است، توضیح داد: 170 میلیارد تومان از بیمه تامین اجتماعی و بیمه سلامت طلب داریم و همین امر دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان را با مشکل روبرو نموده است.

فرشیدی با اشاره به اینکه در حال حاضر بیماری را بدون دارو نگذاشته ایم، اعلام کرد: هرچند به صورت قطره چکانی این فرایند ادامه یافته اما کمبودی در مورد تامین دارو نداریم.

وی ادامه داد: مشکل اصلی هرمزگان کمبود تخت استاندارد بیمارستانی است که اگر بیمارستان 531 تختخوابی بندرعباس به مدار بهره برداری بیاید بخشی از مسائل مان رفع می گردد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان اینکه اگر بودجه مورد احتیاج را تامین کنیم بیمارستان 531 تختخوابی در شهریور ماه فاز نخستش آماده بهره برداری است، افزود: بزودی بیمارستان صحرایی 100 تختخوابی هم در بندرعباس دایر می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 تیر 1400 بروزرسانی: 28 تیر 1400 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 1628

به "هرمزگان با کمبود تخت بیمارستانی روبرو است، بیماری بدون دارو نمانده هرچند قطره چکانی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هرمزگان با کمبود تخت بیمارستانی روبرو است، بیماری بدون دارو نمانده هرچند قطره چکانی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید