حال و روز قاتل قهرمان ایرانی پس از 15 سال در اوکراین

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، قاتل یک قهرمان ورزشی در پاساژ گلدیس تهران پس از 15 سال هنوز در اوکراین زندگی آسوده ای دارد.

حال و روز قاتل قهرمان ایرانی پس از 15 سال در اوکراین

به گزارش ، روز 24 تیر سال 83 درگیری خونینی در پاساژ گلدیس فلکه دوم صادقیه به ماموران کلانتری ستارخان مخابره شد و ماموران با حضور در محل با جسد جوان قوی هیکلی که در مغازه لباس فروشی اش روی زمین افتاده بود، روبه رو شدند. شریک قربانی جنایت که در همان محل حضور داشت ادعا کرد که سه مرد وارد مغازه شده اند و پس از درگیری با علی رجبی 28 ساله او را هدف ضربات چاقو قرار داده و پا به فرار گذاشته اند.

حال و روز قاتل قهرمان ایرانی پس از 15 سال در اوکراین + عکس

قتل با قمه در حالت مستی روی پشت بام!

پیرمرد 78 ساله پسر معتادش را با خودرو زیر گرفت

حال و روز قاتل قهرمان ایرانی پس از 15 سال در اوکراین + عکس

نادیا با پول خود دل مرد متاهل را ربود/ عروس 37 ساله: این زن با ثروتش شوهر مرا در مشتش گرفت

مراسم آشتی کنان به خاک و خون کشیده شد/ ضربات چاقو به جای روبوسی! + عکس

بن بست 16 ساله پس از جنایت شبانه

بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس ویژه قتل برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شدند و در بررسی ها مشخص شد عامل جنایت که علیرضا نام دارد در طبقه دوم این پاساژ یک مغازه عروسک فروشی داشته است و روز جنایت همراه دو دوستش به نام مسعود و مهدی به خاطر اختلافی که با شریک علی رجبی داشت، وارد مغازه لباس فروشی شده است که در این صحنه علی به هواخواهی دوست اش با سه جوان درگیر می شود. کارآگاهان در ادامه تحقیقات پی بردند که علی رجبی دارای کمربند مشکی در کیک بوکسینگ و شال سبز در رشته کونگ فوتوآ و همچنین دارای چندین حکم قهرمانی مقام اول مسابقات قهرمانی سانشو تهران، مقام سوم مسابقات مچ اندازی، مقام سوم مسابقات قهرمانی بوکس تهران، مقام دوم مسابقات کاراته در اراک و مقام اول مسابقات قهرمانی کاراته استان تهران بوده و به همین دلیل قوی هیکل و ورزیده بوده است که در این درگیری علیرضا با دو ضربه چاقو به سینه و کمر جوان قوی هیکل او را به قتل رسانده و سپس پا به فرار گذاشته است.

همین کافی بود تا ماموران ردیابی های پلیسی را برای دستگیری عاملان این جنایت در دستور کار خود قرار دهند و در گام نخست با توجه به این که سه پسر جوان پس از قتل دیگر به خانه هایشان بازنگشته اند، احتمال دادند که هر سه با هم پا به فرار گذاشتند. همچنین تیم پلیسی مخفیگاه هایی را که احتمال می دادند سه جوان شرور به آن جا رفته باشند، تحت نظر قرار دادند، اما هیچ سرنخی از علیرضا و همدستانش به دست نیامد و این در حالی بود که قاضی پرونده دستور ممنوع الخروجی متهمان را صادر کرده بود. تجسس های پلیسی ادامه داشت تا این که ماموران پی بردند که خانواده علیرضا با حضور در مغازه عروسک فروشی فرزندشان اقدام به فروش مغازه کرده اند و تحقیقات پلیسی در این مرحله به بن بست رسید.

تیم جنایی پایتخت در گام بعدی، اقدامات فنی و اطلاعاتی را در دستور کار خود قرار دادند که در این تجسس ها مشخص شد متهمان پس از جنایت به صورت قاچاقی و همگی با هم از مرز ایران خارج شده و به کشور آلمان سفر کرده اند. در این مرحله قاضی پرونده دستور داد تا هماهنگی های لازم بین پلیس اینترپل و پلیس آلمان صورت گیرد تا متهمان به ایران بازگردانده شوند، اما هیچ اقدام و همکاری از سوی پلیس آلمان صورت نگرفت. سال 88 بازپرس پرونده با فرضیه این که عامل جنایت به تهران بازگشته باشد دستور انتشار تصویر علیرضا را صادر کرد، اما هیچ سرنخی از علیرضا و همدستانش به دست نیامد.

15 سال از ماجرای قتل قهرمان ورزشکار ایران گذشت و تجسس ها حکایت از آن داشت که عاملان جنایت به ایران بازنگشته اند و درتحقیقات ماموران پی بردند که علیرضا به کشور اوکراین سفر و زندگی جدیدی را آغاز کرده است. بنا بر این گزارش، بازپرس جنایی دستور داد تا پلیس اینترپل هماهنگی های لازم را با پلیس اوکراین انجام دهد و علیرضا پس از دستگیری به ایران بازگردانده شود.

منبع:خراسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 مهر 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 284

به "حال و روز قاتل قهرمان ایرانی پس از 15 سال در اوکراین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حال و روز قاتل قهرمان ایرانی پس از 15 سال در اوکراین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید