حاشیه های فصل جدید لیگ برتر تکواندو

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، فصل جدید رقابت های لیگ برتر تکواندو روز گذشته با برگزاری رقابت های هفته اول و دوم شروع شد و این مسابقات با حاشیه های همراه بود.

حاشیه های فصل جدید لیگ برتر تکواندو

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، فصل جدید رقابت های لیگ برتر تکواندو، جام خلیج فارس روز گذشته(دوشنبه) در خانه تکواندو شروع و هفته های اول و دوم این مسابقات برگزار گردید.

مسابقات این هفته با حواشی همراه بود که مهمترین آنها را در زیر می خوانید:

در یکی از مهمترین دیدارهای هفته نخست رقابت های تیم های لوازم خانگی کن و فرمانیه به مصاف هم رفتند. فرمانیه تیم تازه وارد مسابقات این فصل لیگ برتر که از حضور هادی ساعی، پرافتخارترین المپین ورزش ایران به عنوان مدیرفنی بهره می برد.

هادی ساعی برای تماشای نخستین مسابقه تیم خود از ابتدای رقابت ها در خانه تکواندو حاضر شد و ترجیح داد همراه مسعود حجی زواره، کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو این رقابت را از روی سکوها تماشاگران ملاحظه کند.

حضور مرتضی کریمی و هادی ساعی به عنوان مدیر فنی تیم های کن و فرمانیه از دیگر نکات جالب دیدار این دو تیم بود. کریمی و ساعی علاوه بر سابقه همکاری در تیم ملی در مسابقات دنیای مکزیک در سال 2015 به عنوان سرمربی و مدیرفنی در کنار یکدیگر حضور داشتند. این دیدار جذاب در نهایت با فزونی 6 بر 2 کن انتها یافت.

فرزان عاشورزاده ملی پوش تیم ملی تکواندو کشورمان که حضور او در تیم های لوازم خانگی کن و فرمانیه این روزها باعث ایجاد حواشی شده است، در مسابقات این هفته غیبت داشت و در ترکیب هیچ کدام از دو تیم به میدان نرفت.

فریبرز عسکری، سرمربی تیم ملی کشورمان از برگزای نخستین مسابقه در ساعت 10 صبح در خانه تکواندو حضور داشت و تا ساعت 20:30 و سرانجام رقابت ها از صندلی VIP مسابقات را از نزدیک تماشا کرد.

بعد از سال ها که تبلیغات محیطی رقابت های لیگ برتر تکواندو در انحصار یک شرکت خاص بود، در رقابت های روز گذشته شاهد حضور برندهای تبلیغاتی دیگری در سالن برگزاری مسابقات بودیم.

شهرداری ورامین قهرمان هفدهمین دوره مسابقات لیگ برتر تکواندو که در فصل جاری با جذب میرهاشم حسینی و سعید رجبی تیم خود را تقویت نموده است، در هفته نخست مسابقات لیگ برتر و در مقابل تیم یزدان از این دو ملی پوش و سروش احمدی، دیگر ملی پوش خود استفاده نکرد. مسابقه ای که با فزونی 6 بر 2 شاگردان پیغام خانلرخانی انتها یافت.

بعد از عدم حضور هادی ساعی در صندلی VIP، فریبرز عسکری سرمربی تیم با حضور در سکوهای تماشاگران با هادی ساعی دیدار گفت و گو کرد.

در حالی که قرار بود هفته نخست مسابقات با هوگوهای KP&P برگزار گردد، اما این مسابقات روز گذشته نیز با هوگوهای ایرانی که در سالیان گذشته از آنها استفاده می شد، برگزار گردید.

عرفان عسکری، فرزند سرمربی تیم ملی تکواندو ایران در مقابل چشمان پدر خود در ترکیب تیم پاس قوامین به میدان رفت و مقابل حریف خود به فزونی رسید.

فرزاد ذوالقدری، ملی پوش سابق تکواندو ایران و فرزند غلامحسین ذوالقدری در رقابت های صبح روز گذشته در سالن حضور داشت و در کنار هادی ساعی و مسعود حجی زواره به تماشای مسابقات پرداخت.

مصاحبه های هادی ساعی بعد از مسابقات دنیای در مورد میرهاشم حسینی باعث سوتفاهماتی از سوی این تکواندوکار شده بود، که روز گذشته حسینی و ساعی با یکدیگر دیدار و گفت و گو کردند.

ساعی بعد از سرانجام مسابقه لوازم خانگی کن و فرمانیه سالن برگزاری مسابقات را ترک و در رقابت های هفته دوم حضور نداشت.

سیدمحمد پولادگر، رئیس فدراسیون تکواندو در رقابت های هفته دوم مسابقات در سالن حاضر شد و به تماشای مسابقات پرداخت.

هومن مهیمن و سیدمحمد پولادگر در زمان برگزاری مسابقات هفته دوم با یکدیگر گفت و گو کوتاهی داشتند.

هفته نخست رقابت های لیگ برتر تکواندو با استقبال خوب رسانه های خبری و تصویری روبرو شده بود.

علیرضا بهاری داور تکواندو کشورمان که در کنار حافظ مهدوی در میان 50 داور برتر دنیا برای قضاوت در رقابت های پاراتکواندو 2020 حضور دارد، در غیاب مهدوی در رقابت های لیگ برتر به قضاوت پرداخت.

حافظ مهدوی رئیس کمیته داوران کشورمان به دلیل حضور در کلاس های آموزشی در پاکستان از غایبان شروع رقابت های لیگ برتر تکواندو بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 آبان 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 388

به "حاشیه های فصل جدید لیگ برتر تکواندو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاشیه های فصل جدید لیگ برتر تکواندو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید