ثبت رکورد جدید درآمد توییتر در 2020، تاثیر بستن حساب ترامپ بر سود توییتر

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، مدیر عامل توییتر: ما سرویس جهانی داریم و فقط به اخبار و سیاست وابسته نیستیم. 80 درصد از مخاطبان توییتر خارج از آمریکا هستند.

ثبت رکورد جدید درآمد توییتر در 2020، تاثیر بستن حساب ترامپ بر سود توییتر

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

مدیر عامل شرکت توییتر از ثبت رکوردی جدید برای درآمد فصل پایانی سال گذشته خبر داد و 2020 را یک سال فوق العاده برای شرکتش خواند.

به گزارش خبرنگاران به نقل از الجزیره، این پیام رسان اجتماعی خاطرنشان کرد که درآمد این شرکت در مقایسه با فصل پایانی سال 2019 حدود 28 درصد رشد کرده و به 1.29 میلیارد دلار (930 میلیون پوند) رسیده است.

جک دورسی مدیر عامل توییتر/ عکس: GETTY IMAGES

به اعتقاد بسیاری از تحلیلگران مسدود کردن دسترسی دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا به توییتر می تواند بر درآمد سه ماهه اول سال جاری میلادی (2021) تاثیر گذار باشد.

جک دورسی مدیر عامل توییتر گفت: توییتر به وضوح از یک حساب کاربری یا مسایل مختلف بزرگتر است.

درآمد و سود توییتر در فصل پایانی سال 2020، از پیش بینی و انتظار تحلیلگران بیشتر بود اما نتوانست انتظار آنها در افزایش شمار کاربران فعال را محقق کند.

در هفته اول سال نوی میلادی و کمی پس از ناآرامی های واشنگتن دی. سی توییتر تصمیم گرفت حساب کاربری دونالد ترامپ را به صورت دائم متوقف کند. این اتفاق پس از پست توییتری ترامپ و حمله طرفداران او به کاخ کاپیتول یا ساختمان کنگره رخ داد.

حذف این کاربر مشتاق توییتر نگرانی هایی ایجاد کرده که می تواند بر محبوبیت توییتر در فصل اول سال 2021 تاثیرگذار باشد.

جک دورسی مدیر عامل توییتر در واکنش به تحلیل های موجود پیرامون بستن حساب کاربری ترامپ گفت که کاربران می توانند بیش از 6 هزار موضوع مختلف را در توییتر دنبال کنند و این موضوعات افزایش می یابد.

او افزود که 80 درصد از مخاطبان توییتر خارج از آمریکا هستند.

دورسی گفت: ما یک سرویس جهانی داریم و فقط به اخبار و سیاست وابسته نیستیم و تمامی این مجموعه باعث ایجاد توییتر شده است.

مجموعه کاربران فعالِ روزانه توییتر در مقایسه با فصل سوم سال 2020 حدود 5 میلیون نفر افزایش یافته و مجموع کاربران توییتر را به 192 میلیون نفر رسانده است. تعداد کاربران توییتر در مقایسه با مدت مشابه سال 2019 حدود 26 درصد رشد کرده اما کمتر از پیش بینی 193.5 میلیون نفری تحلیلگران به شمار می آید.

این کمپانی هشدار داد که کل هزینه و مخارج این شرکت در سال جاری حداقل 25 درصد افزایش خواهد یافت. این کمپانی در سال جاری حدود 5500 کارمند خود را اخراج کرده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 1462

به "ثبت رکورد جدید درآمد توییتر در 2020، تاثیر بستن حساب ترامپ بر سود توییتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت رکورد جدید درآمد توییتر در 2020، تاثیر بستن حساب ترامپ بر سود توییتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید