افزایش برآورد ها در باره جدایی ملانیا از ترامپ

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، دونالد یک زن جوان برای معاشرت در رویدادهای اجتماعی گرفت، مجله معروف مد و زیبایی ووگ (Vogue) به ملانیایی اعتبار داد که اعتبار خود را از دونالد ترامپ می گرفت.

افزایش برآورد ها در باره جدایی ملانیا از ترامپ

یک هفته از خروج ترامپ از کاخ سفید می گذرد و در همین مدت اخباری در خصوص لحظه شماری ملانیا ترامپ برای جدایی از رئیس جمهور سابق آمریکا شنیده شده است. این شایعه پس از آن قوت گرفت که ملانیا در آخرین روز ریاست جمهوری ترامپ وی را در برابر دوربین ها تنها گذاشت و از او دوری کرد.

به گزارش خبرنگاران، مری ترامپ برادرزاده دونالد ترامپ که در سال گذشته خاطراتی ناخوشایند از عموی خود را نقل و منتشر نموده بود، در مصاحبه ای جدید ادعا کرد که عمویش عشق و صمیمت را نمی فهمد.

نیوزیلند هرالد به عنوان یکی از بزرگترین روزنامه های نیوزیلند در این باره نوشت: با سرانجام یافتن دوران ریاست جمهوری ترامپ برآورد ها در باره سومین ازدواج او و روابط او با ملانیا افزایش یافته است. در حالیکه ترامپ تا آخرین روزهای ریاست جمهوری خود با چنگ و دندان برای ماندن در این سمت می جنگید و ادعای تقلب جو بایدن در انتخابات 2020 ریاست جمهوری را مطرح می کرد، ملانیا مدل سابق و 50 ساله تمام تمرکز خود را برای خروج از واشنگتن دی. سی قرار داده بود.

دونالد ترامپ و ملانیا ترامپ در 20 ژانویه 2020 در حال ترک کاخ سفید در واشنگتن دی. سی

یکی از منابع کاخ سفید پیشتر به سی ان ان گفت: زمانی که گروهی از طرفدران ترامپ در هفته اول ژانویه به کاخ کاپیتول یا ساختمان کنگره آمریکا حمله کردند، ملانیا در حال آنالیز شرایط برای خروج از کاخ سفید بود.

وی اضافه کرد: ملانیا از لحاظ روحی و احساسی توان درگیری و کشمش های مختلف را ندارد.

آر کوری هی روزنامه نگار اجتماعی و یکی از آشنایان ملانیا در نیویورک به نیویورک تایمز گفت: من فکر می کنم او با اکراه بانوی اول بود و این کار را برای همسرش انجام داد.

وی اضافه کرد: فکر می کنم پس از ترک واشنگتن او را کمتر ببینیم و حضور کمتری داشته باشد.

شایعات در خصوص ملانیا و ترامپ در هفته گذشته و پس از خروج این زوج از هواپیمای ایرفورس 1 (هواپیمای حامل ریاست جمهوری آمریکا) در فلوریدا قوت گرفت. در آن لحظه ملانیا در مقابل دوربین ها از ترامپ دور شد و او را برای دست تکان دادن در مقابل دوربین رسانه ها تنها گذاشت.

این اولین باری نیست که تصاویر، دور شدن ملانیا از ترامپ 74 ساله را نشان می دهند. در طول سال های گذشته چندین کلیپ از دور شدن و اکراه ملانیا در همراهی همسرش در فضای مجازی ویروسی شده و جنجال های زیادی را در خصوص روابط آنها ایجاد نموده است.

دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا و همسرش ملانیا پس از آخرین پرواز با هواپیمای ایر فورس 1 (هواپیمای حامل ریاست جمهوری آمریکا) در برابر دوربین ها- ملانیا ترامپ در برابر دوربین های تلویزیونی از همسرش دوری کرد و او را تنها گذاشت/ عکس: AP

اوماروسا منیگالت نیومن دستیار پیشین ترامپ و ستاره تلویزیونی برنامه کارآموز ستارگان و همچنین نویسنده کتاب Unhinged (روانی) نیز ادعا نموده که ازدواج 16 ساله ترامپ با ملانیا رو به سرانجام است. کتاب روانی منیگالت نیومن نگاهی به پشت صحنه دولت ترامپ و ازدواج او دارد.

او پیشتر به شبکه بریتیش برکفست گفت: این یک ازدواج عجیب است. من در خصوص پویایی زندگی آنها محتاطانه نظرمی دهم زیرا شما هرگز نمی دانید چه چیزی پشت درهای بسته اتفاق می افتد.

وی اضافه کرد: آنچه در 17 سال گذشته بین آنها گذشته سرگیجه آور است. گاهی آنها یکدیگر را دوست دارند اما گاهی ترامپ ملانیا را می راند.

مری ترامپ برادرزاده دونالد ترامپ و نویسنده خیلی زیاد، هرگز کافی نیست

استفانی وینستون ولکوف دوست و دستیار سابق ملانیا نیز حدود 3 ماه پیش در خصوص ازدواج عجیب ملانیا و دونالد صحبت نموده بود و گفته بود آنها اتاق های جداگانه ای در کاخ سفید داشتند. وی ازدواج این دو را یک ازدواج معامله ای خوانده بود.

او پیشتر به بخش نیوز نایت بی بی سی گفت: دونالد یک زن جوان برای معاشرت در رویدادهای اجتماعی گرفت، مجله معروف مد و زیبایی ووگ (Vogue) به ملانیایی اعتبار داد که اعتبار خود را از دونالد ترامپ می گرفت و ملانیا دو دهه از زندگی اش را با پویایی گذراند. تصاویر ملانیا پس از ازدواج با ترامپ بر مجله ووگ رفت که معمولا برای مدل های معمولی اتفاق نمی افتد.

نیوز نایت یک برنامه خبری است که در خصوص داستان های پشت پرده روز را تجزیه و تحلیل می نماید.

وینستون ولکوف دوست و دستیار سابق ملانیا در این باره اضافه کرد: ملانیا یک مدل جوان بود و هنوز موفقیتی کسب ننموده بود. او با دونالد آشنا شد، با او ازدواج کرد، صاحب یک پسر شد، شهروندی آمریکا را به دست آورد و 10 سال بعد بانوی اول آمریکا شد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 8 اسفند 1399 بروزرسانی: 8 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 1370

به "افزایش برآورد ها در باره جدایی ملانیا از ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش برآورد ها در باره جدایی ملانیا از ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید