آسوشیتدپرس ، نگرانی و نابسامانی در کمپین انتخاباتی ترامپ

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، خبرگزاری آمریکایی گزارش داد، کمپین انتخاباتی ترامپ به دلیل نحوه واکنش او به اعتراضات اخیر در آمریکا در شرایط نابسامانی قرار گرفته است و دستیاران وی درباره پیرزوزی وی در انتخابات ابراز نگرانی نموده اند.

آسوشیتدپرس ، نگرانی و نابسامانی در کمپین انتخاباتی ترامپ

به گزارش گروه بین الملل خبر گزاری فارس، بر اساس گزارش های خبرگزاری آسوشیتدپرس، به دلیل واکنش دونالد ترامپ به اعتراضات ضد نژادپرستی، کمپین انتخاباتی وی در شرایط نابسامانی واقع شده است.

به نوشته وبگاه بیزینس اینسایدر، براساس این گزارش ، در صدر نگرانی های دستیاران ارشد ترامپ در این کمپین، نحوه پاسخگویی تند او به قتل جورج فلوید به دست مأمور پلیس سفیدپوست آمریکایی وجود دارد.

خبرگزاری آسوشیتدپرس امروز دوشنبه گزارش داد نگرانی های آنها در این مورد است که تمرکز بر نا عدالتی های نژادی در آمریکا و برنامه کار قانون و نظم دونالد ترامپ در پاسخ به اعتراضات اخیر در آمریکا، بخشی از پایگاه رأی دموکرات ها که شامل رأی دهندگان جوان و سیاهپوست هستند را احیا نموده و به آنها انگیزه داده است.

اشتیاق کم این رأی دهندگان به هیلاری کلینتون در انتخابات سال 2016، راه را برای پیروزی شنماینده ترامپ باز کرد.

در جلسه کمپین انتخاباتی ترامپ هفته گذشته، مقامات این کمپین همچنین نگرانی خود را در خصوص نظرسنجی های داخلی با توجه به واکنش ترامپ به بیماری کرونا و اعتراضات به قتل جورج فلوید نیز اعلام کردند.

بعضی از این مقامات از جمله یکی از مشاوران ارشد ترامپ معتقد است که ترامپ فوراً باید لحن پاسخگویی خود به این بحران ها را تغییر دهد.

به نوشته بیزینس اینسایدر، در هفته های اخیر این اولین بار نیست که دستیاران ترامپ نگرانی خود را در خصوص واکنش وی به تظاهرات در آمریکا ابراز می نمایند. این مقامات در هفته گذشته بعد از اینکه اعتراضات در آمریکا بالا گرفت، از ترامپ خواستند که این اختلافات را برطرف کند.

این وبگاه خبری در ادامه نوشت، رئیس جمهور آمریکا در این مورد در سخنرانی تلویزیونی حضور پیدا نکرد و در عوض لفاظی های تفرقه انگیز خود را در رسانه های اجتماعی افزایش داد.

بعضی نظرسنجی های اخیر نیز نشان می دهند جو بایدن، که به تازگی رسماً به عنوان نامزد حزب دموکرات ها شناخته شده است، از ترامپ پیشی گرفته است.

بر اساس گزارش امروز وبگاه دیترویت فری پرس، بایدن در انتخابات ریاست جمهوری پیش روی آمریکا در ایالت کلیدی میشیگان، فاصله خود را با رئیس جمهور این کشور دو برابر نموده است.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 17 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 961

به "آسوشیتدپرس ، نگرانی و نابسامانی در کمپین انتخاباتی ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آسوشیتدپرس ، نگرانی و نابسامانی در کمپین انتخاباتی ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید