آخرین اخبار از ممنوعیت سفر تهرانی ها ، تردد بین تهران و البرز آزاد است

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، جانشین پلیس راهور ناجا گفت: در طرح ممنوعیت های تردد کرونایی، استان تهران و البرز یکپارچه دیده شده و منعی برای تردد ساکنان بین دو استان وجود ندارد.

آخرین اخبار از ممنوعیت سفر تهرانی ها ، تردد بین تهران و البرز آزاد است

به گزارش خبرنگاران، سردار سید تیمور حسینی جانشین پلیس راهور ناجا در مصاحبه با فارس در مورد چگونگی تردد در جاده های کشور با توجه به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: بر اساس آخرین آمار رنگ بندی کرونایی در کشور در حال حاضر 120 شهرستان در شرایط قرمز، 182 شهرستان در شرایط نارنجی و 146 شهرستان در حالت زرد قرار گرفته اند.

جانشین پلیس راهور ناجا با بیان این مطلب که خروج خودروهای بومی از شهرهای قرمز و نارنجی و ورود خودروهای غیر بومی به این دسته از شهرها ممنوع است از اعمال جریمه یک میلیون تومانی و 500 هزار تومانی برای متخلفان اطلاع داد.

وی در مورد تردد ساکنان استان های البرز و تهران اظهار داشت: البرز و تهران در این طرح یکپارچه دیده شده و منعی برای تردد ساکنان این دو استان وجود ندارد.

وی درباره ممنوعیت سفر تهرانی ها گفت: خروج پلاک های بومی مرکز نشینان با توجه به شرایط قرمز کرونایی ممنوع بوده و محدوده مدنظر مرز استان تهران و از سمت شمال غرب مرز استان البرز دیده شده است.

سردار حسینی با بیان اینکه ماموران گشت پلیس راه و راهور ناجا و دوربین های ثبت تخلف متخلفان را اعمال قانون می نمایند، گفت: ممنوعیت تردد شبانه از ساعت 22 تا 3 صبح برقرار است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 30 تیر 1400 بروزرسانی: 30 تیر 1400 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 1632

به "آخرین اخبار از ممنوعیت سفر تهرانی ها ، تردد بین تهران و البرز آزاد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین اخبار از ممنوعیت سفر تهرانی ها ، تردد بین تهران و البرز آزاد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید