11 تکواندوکار در اردوی تیم ملی تکواندو زنان باقی ماندند

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو زنان، روز گذشته (شنبه - 28 دی ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد و در انتها 11 هوگوپوش در اردو باقی ماندند.

11 تکواندوکار در اردوی تیم ملی تکواندو زنان باقی ماندند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت های انتخابی درون اردویی تیم ملی تکواندو زنان روز گذشته (شنبه - 28 دی ماه) با حضور 21 تکواندوکار در فدراسیون تکواندو برگزار شد و در نهایت 11 تکواندوکار پیروز شدند جواز ادامه حضور در اردو را کسب کنند.

با اعلام سازمان تیم های ملی، نگار اسماعیلی، غزل سلطانی، ناهید کیانی، مهلا مومن زاده، تینا مدانلو، طیبه پارسا، یلدا ولی نژاد، کیمیا همتی، ملیکا میرحسینی، زینب اسماعلی و زهرا پوراسماعیل تکواندوکارانی هستند که در ادامه اردو حضور دارند.

هدایت این نفرات برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و فاطمه صفرپور و ریحانه فولادی به عنوان مربیان است.

بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا در دو بخش انفرادی و تیمی، 15 و 16 اسفندماه در بیروت لبنان برگزار می شود که هوگوپوشان پیش از این رقابت ها برای آمادگی بیشتر در تورنمنت ترکیه حضور پیدا می کنند.

همچنین دختران تکواندو بعد از رقابت های آسیایی، مسابقات کسب سهمیه قاره ای به منظور بدست آوردن جواز حضور در المپیک 2020 - توکیو را طی روزهای 22 و 23 فروردین ماه در ووشی چین پیش رو دارند که در این رویداد هر کشور مجاز به اعزام دو ورزشکار است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 اسفند 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 659

به "11 تکواندوکار در اردوی تیم ملی تکواندو زنان باقی ماندند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "11 تکواندوکار در اردوی تیم ملی تکواندو زنان باقی ماندند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید