هشدار به 4 بازیکن آرسنال بابت نقض مقررات قرنطینه در انگلیس

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، چهار بازیکن تیم فوتبال آرسنال به دلیل بی توجهی به مقررات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از شیوع کرونا در انگلیس هشدار گرفتند.

هشدار به 4 بازیکن آرسنال بابت نقض مقررات قرنطینه در انگلیس

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، باشگاه آرسنال به 4 بازیکن این تیم که تصاویری از آنها در حال نقض قوانین مربوط به فاصله گذاری اجتماعی در انگلیس منتشر شده، هشدار داد. نیکلاس پپه، الکساندر لاکازت، داوید لوئیز و گرانیت ژاکا 4 بازیکنی بودند که باشگاه به آنها به خاطر نادیده دریافت قوانین مربوط به فاصله گذاری اجتماعی هشدار داده و در میان این افراد پپه، گران ترین خرید باشگاه به خاطر انتشار فیلمی از او در حال فوتبال بازی کردن با چند تن از دوستانش در شمال لندن بیش از سایرین مورد انتقاد واقع شده است. خود او نیز کلیپی دیگر در اینستاگرام منتشر نموده که این بازیکن ساحل عاجی را در حال فوتبال بازی کردن با چند تن از دوستانش نشان می دهد.

داوید لوئیز مدافع برزیلی آرسنالی ها و هم تیمی سوئیسی او ژاکا هم در کنار یکدیگر و بدون رعایت فاصله مجاز در منطقه ساوت گیت در شمال شهر لندن دیده شده اند در حالی که لاکازت نیز به خاطر رعایت نکردن فاصله اش با یک مأمور خدماتی که برای تمیز کردن خودرویش استخدام شده بود، مورد انتقاد واقع شده و بعضی از کاربران فضای مجازی حتی او را به خاطر استفاده از چنین خدمات غیرضروری در این روزهای بحرانی سرزنش نموده اند.

سخنگوی باشگاه آرسنال در این خصوص به نشریه سان گفت: از همه آنهایی که ما را متوجه اقدامات این بازیکنان کردند، تشکر می کنیم. ما به آنها تذکر خواهیم داد. خود ما هم نگران بودیم و به همین دلیل پیش از این با نیکلاس به خاطر تصویری که از منزل خود در کنار تعدادی از خویشاوندانش منتشر نموده بود، صحبت و به او اهمیت رعایت قوانین را یادآوری کردیم.

بازیکنان آرسنال تنها افراد شاغل در لیگ برتر انگلیس نبوده اند که به خاطر نادیده دریافت معیارهای امنیتی مربوط به قرنطینه و فاصله گذاری اجتماعی در کانون توجه قرار گرفته اند. ماه گذشته، ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام و سه تن از بازیکنان او به دلیل تمرین در یک فضای سبز بدون رعایت فاصله 2 متری لازم از سوی گروهی از رسانه ها، طرفداران و حتی دولتمردان انگلیسی مورد انتقاد واقع و به همین دلیل مجبور به عذرخواهی شدند. کایل واکر بازیکن منچسترسیتی نیز به دلیل برگزاری یک میهمان در بحبوحه شیوع کرونا مورد انتقاد واقع شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 915

به "هشدار به 4 بازیکن آرسنال بابت نقض مقررات قرنطینه در انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار به 4 بازیکن آرسنال بابت نقض مقررات قرنطینه در انگلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید