مهوش وقاری: به انتخاب من برای یک نقش فکر هم نمی کنند

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، بازیگر فیلم نیش و زنبور گفت: سالهاست که مثل قدیم بازی نمی کنم و از سویی پیشنهادات به من بسیار کم شده است. این اتفاق را هم نمی خواهم گردن کرونا بیندازم، نبود پیشنهاد بازی برای من از قبل از کرونا رخ داده است.

مهوش وقاری: به انتخاب من برای یک نقش فکر هم نمی کنند

مهوش وقاری به همین دلیل ادامه داد: بالاخره همه می دانند به واسطه بیماری همسرم مسائل فراوانی دارم و باید همیشه کنار وی باشم، همین عاملی شده تا همکاران پیش خودشان مرا از همان ابتدا کنار بگذارند زیرا نمی خواهند وارد دغدغه های من شوند.

این بازیگر سینما و تلویزیون با گلایه از بی اعتنایی کارگردانان به وی اظهار کرد: گاهی پیش می آید که یک بازیگر خودش بنا به شرایط نقشی را قبول می کند و یا آن را رد می کند اما متاسفانه انگار کارگردانان پیش از اینکه به من فکر کنند از فهرستشان خط خورده ام. آنها به هیچ وجه دیگر به انتخاب من برای یک نقش فکر هم نمی کنند و این برایم ناراحت کننده است.

وی در همین رابطه ادامه داد: متاسفانه یک عمر بازیگری می کنید و دقیقا موقعی که شما نیازمند توجه و همکاری با پروژه ها هستید شما را کنار می گذارند، انگار به طور کلی فراموش می کنند که چه زحمت هایی کشیده اید، متاسفم اما وقتی می گویند حرفه بازیگری بی نهایت بی رحم است به همین روزهایش فکر می کنند.

بازیگر فیلم نیش و زنبور با نقد شرایط انتخاب بازیگران اضافه نمود: نمی دانم چرا ما عادت کرده ایم افرادی که با هم زندگی می کنند یا با هم دوستی و رفاقتی دارند را در هر موضوع دیگری به هم مرتبط بدانیم. حتی وقتی که من و محسن قاضی مرادی در یک سریال یا فیلم با هم همبازی بودیم یا در مراسمی حاضر می شدیم نگاهی به ما داشتند که گویا ما به خاطر ارتباط فامیلی که با هم داریم در اینجا حاضر هستیم. نمی دانم چرا نمی توانیم افراد را با شخصیت خودشان جداگانه بشناسیم و جایگاه شان را جدا از روابط شان بدانیم.

بازیگر فیلم تقاطع با اشاره به دلتنگی خود برای حضور در عرصه بازیگری اضافه نمود: سالها بازی کردم، این شغل با روحم عجین شده است، امروز به یکباره نه تنها من بلکه بسیاری از بازیگران کنار گذاشته می شوند، فارغ از مسائل مالی این اتفاق مسائل روحی فراوانی را برای بازیگران به همراه می آورد اما انگار برای هیچکس مهم نیست، بازیگران ابزارشان هستند که بعد از اینکه از کار می افتند به راحتی آنها را دور می اندازند.

وقاری در همین رابطه اعلام کرد: طبیعی است که برای بازیگری، برای لوکیشن و آفیشهای طولانی دلتنگ هستم، امیدوارم روزی همه این اتفاقات از بین برود و من هم بتوانم همچون بسیاری از بازیگران که این روزها کم کار شده اند جلوی دوربین بازگردم.

منبع: همگردی
انتشار: 25 فروردین 1400 بروزرسانی: 25 فروردین 1400 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 1468

به "مهوش وقاری: به انتخاب من برای یک نقش فکر هم نمی کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهوش وقاری: به انتخاب من برای یک نقش فکر هم نمی کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید