مجلس در پی تغییر سرمربی تیم ملی ایران!

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، علی نیکزاد در خصوص توجه ویژه مجلس شورای اسلامی به بحث حمایت از فدراسیون های ورزشی مخصوصاً فوتبال در سال برگزاری جام جهانی گفت: مجلس روی فدراسیون ها بخصوص فوتبال اگر لایحه دو فوریتی دریافت کند حتماً استقبال و به آن رسیدگی می کند.

مجلس در پی تغییر سرمربی تیم ملی ایران!

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در مورد اینکه آیا از دراگان اسکوچیچ حمایت خواهد شد یا خیر گفت: من درباره شخص صحبت نمی کنم. فقط از فراکسیون ورزش مجلس خبر دارم که نقطه نظراتی دارند.

او در ادامه در پاسخ به اینکه در فاصله کوتاه باقیمانده تا رقابت های جام جهانی 2022 قطر نگرش مجلس شورای اسلامی درباره تعیین تکلیف شرایط نیمکت تیم ملی ایران با حضور دراگان اسکوچیچ تاکید کرد: جوابش را بنویسید نمی دانم، اما پس از آن شرحاتم را اینگونه ادامه می دهم. کمیسیون تخصصی وزارت ورزش و جوانان در کمیسیون فرهنگی است. کمیسیون فرهنگی به طور قطع یقین و مخصوصاً فوتبال خیلی نگاه ویژه ای دارند.

نیکزاد شرح داد: همچنین در مجلس فراکسیون هایی در مجلس داریم که همواره در زمینه های تخصصی بحث می کنند. فراکسیون ورزش در مجلس با حضور عمده ورزشکاران و جوانان تشکیل جلسه می دهد. صحبت هایی که از آن ها در راهرو های مجلس شنیده می شود بیانگر این هست که از سرمربی تیم ملی ایران راضی نیستند و بیشتر دنبال این هستند که سرمربی داخلی انتخاب کند. بنده لازم می دانم باز هم تاکید کنم که این صحبت ها در راهرو ها است نه در صحن رسمی و علنی مجلس.

وی در انتها بیان کرد: مجلس به شدت روی فوتبال در بازه زمانی باقیمانده تا جام جهانی 2022 حساس است. من به وزیر ورزش توصیه می کنم هرچه زودتر با اعضای کمیسیون فرهنگی جلسه بگذارند و درباره ادامه فرایند سرمربیگری تیم ملی با نظر فدراسیون فوتبال تصمیم گیری کنند تا با یک ثبات تعیین در این زمینه گام برداشته شود.

منبع: فرارو
انتشار: 31 تیر 1401 بروزرسانی: 31 تیر 1401 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 2015

به "مجلس در پی تغییر سرمربی تیم ملی ایران!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجلس در پی تغییر سرمربی تیم ملی ایران!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید