فرناندز: از پیروزی خوشحالم اما بازیکنانم تمرکز لازم را نداشتند، این برد اصلا برای من دلچسب نبود

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، سرمربی تیم ملی هندبال ایران می گوید تیمش باید فرایند یکنواختی در قالب فلسفه تاکتیکی مورد نظرش در بازی های آینده هندبال قهرمانی آسیا داشته باشد.

فرناندز: از پیروزی خوشحالم اما بازیکنانم تمرکز لازم را نداشتند، این برد اصلا برای من دلچسب نبود

به گزارش خبرنگاران، مانوئل مونتایا فرناندز پس از پیروزی برابر هند در رقابت های هندبال قهرمانی آسیا در گفت گو با روابط عمومی فدراسیون گفت: در وهله نخست هدف اولیه تیم این بود که می خواستیم مانند بازی دیروز با اختلاف زیاد پیروز شویم، اما تفاوتی که این ملاقات با بازی دیروز داشت این بود که این پیروزی برد شیرینی نبود و من از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم.

وی اضافه نمود: بازیکنانم تمرکز لازم را در این بازی نداشتند و من به عنوان سرمربی کار بیشتری از نمایش امروز برابر هند از بازیکنانم می خواهم. این برد اصلا برای من دلچسب نبود.

فرناندز درباره بازی تیم ملی هند هم گفت: تیم هند و بخصوص بازیکن شماره 3 این تیم بیشتر از موقعیت یک در برابر یک استفاده می کرد و مسئله مهم این است که نمی توانم به تیمم اجازه بدهم دائما در این موقعیت شکست بخورد.

وی ادامه داد: من به عنوان سرمربی واقعا می خواهم تیمم با صد درصد توانش کار کند اما اتفاقی که در بازی امروز افتاد این بود که بازیکنانم تمرکز لازم را نداشتند و با 60 درصد توان خود کار کردند بنابراین مجبور شدم سیستم بازی را تغییر دهم و حتی بازیکن تعویض کنم. نباید اجازه بدهیم برای بازی های آینده این اتفاق بیفتد.

مانوئل مونتایا فرناندز اظهار داشت: از این برد مانند تمام پیروزی ها خوشحالم اما مسئله مهم شیوه و نحوه بردن است. من دوست دارم پیروزی های تیم در قالب فلسفه تاکتیکی که می خواهم باشد و انتظاری که از تیمم دارم این است فرایند یکنواختی داشته باشد و با این فرایند به پیروزی برسد. وقتی تیمی فرایند یکنواخت داشته باشد قابل اتکا و اطمینان می گردد و من می خواهم تیمم با این سبک بازی کند.

وی در سرانجام گفت: حتی اگر تیمی با این سبک خوب بازی کند و شکست بخورد به عنوان مربی به تیمم افتخار می کنم و من همواره می خواهم به تیمم افتخار کنم.

یادآور می گردد تیم ملی هندبال ایران در دومین بازی خود در مسابقات هندبال قهرمانی آسیا با نتیجه 42-29 برابر هند به فزونی رسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 فروردین 1401 بروزرسانی: 28 فروردین 1401 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 1931

به "فرناندز: از پیروزی خوشحالم اما بازیکنانم تمرکز لازم را نداشتند، این برد اصلا برای من دلچسب نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرناندز: از پیروزی خوشحالم اما بازیکنانم تمرکز لازم را نداشتند، این برد اصلا برای من دلچسب نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید