سرآسیایی: فرق ما و پرسپولیس در استفاده از موقعیت ها بود، نوع رسیدگی به پرونده ما شائبه ایجاد می نماید، تا وقتی مرا بخواهند هستم

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، مجتبی سرآسیایی، سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو نقطه تفاوت تیمش با پرسپولیس در عدم استفاده از فرصت های گلزنی دانست.

سرآسیایی: فرق ما و پرسپولیس در استفاده از موقعیت ها بود، نوع رسیدگی به پرونده ما شائبه ایجاد می نماید، تا وقتی مرا بخواهند هستم

با تور عمان از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط آشنا شوید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران, مجتبی سرآسیایی در نشست خبری بعد از ملاقات تیمش مقابل پرسپولیس گفت: شهادت امام هادی (ع) را تسلیت می گویم و برای همه هموطنان عزیزم آرزوی سلامتی دارم. بازی امروز هم کیفیت بسیار بالایی داشت، اما جای تماشاگران خالی بود.

وی اضافه کرد: شرایط خیلی خوبی در این بازی بود و باید به تیم پرسپولیس و یحیی گل محمدی تبریک بگویم که یک بازی باکیفیت و فنی را ارائه کردند. قطعاً اختلاف ما با پرسپولیس این تعداد گل نبود و فرق ما در این بازی استفاده کردن خیلی خوب آنها از موقعیت ها بود و ما از موقعیت ها استفاده نکردیم. موقعیت های خیلی خوبی داشتیم که تبدیل به گل نشدند و در آغاز بازی هم با دریافت گل شوکه شدیم. جاگیری نامناسب بازیکنان ما باعث گل اول شد و گل دوم را هم دریافت کردیم.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو اظهار داشت: البته باید بگویم دو سه روز مانده به آغاز این بازی مهم و بزرگ، باشگاه ما با یک اتفاق بد و بزرگ روبرو شد و دو بازیکن خیلی خوب مان محروم شدند و نتوانستیم از آنها استفاده کنیم، میدان دادن به بازیکن جوان هم تاوان دارد. باشگاه و مربی باید تاوان بدهند. با این حال اول نیمه دوم به بازی برگشتیم و بازی 2 بر یک شد، اما دوباره با یک اشتباه و پنالتی دادن شرایط به هم ریخت و موقعیت هایی داشتیم که استفاده نکردیم. بازهم می گویم جای طرفداران در این بازی خالی بود.

سرآسیایی درباره اعتراض او و نیمکت نشینان شهر خودرو به عملکرد داور، گفت: داور بهتر از این می توانست بازی را قضاوت کند. شاید آن طرفی هم (به سود ما) اشتباهاتی داشت، اما در یکی دو اتفاق می توانست بهتر قضاوت کند. در محوطه جریمه یکی دو اتفاق بود و خطا و هند رخ داد که به راحتی از کنار آن گذشت و بازی را مدیریت کرد، اما می توانست قضاوت بهتری هم داشته باشد.

وی درباره اینکه آیا طبق ادعای مدیران باشگاه شهر خودرو، ماجرای جدایی یحیی گل محمدی و حضورش در پرسپولیس، رأی کمیته مشخص شرایط علیه باشگاه شهر خودرو و مسائلی از این دست را مهندسی شدن لیگ می داند، گفت: بحث مهندسی شدن نیست، اما یکسری اتفاقات وقتی در شرایطی خاص رخ می دهد، شائبه ایجاد می گردد. من باید بگویم که قطعاً این شرایط و حکم می توانست اتفاقات دیگری هم داشته باشد و یقین دارم در این اتفاق اشتباهاتی اتفاق افتاده و زمان ثابت خواهد نمود اشتباهات زیادی در این پفراینده اتفاق افتاده است. در حکم به این بزرگی و سنگینی تعجیل نمی نمایند. فکر می کنم در ماجرای پفراینده استوکس در تراکتور، فیفا یک سال در حال جمع آوری مدارک و مستندات بوده است، اما چطور در پفراینده ای اینچنینی اینقدر سریع همه چیز انجام می گردد. در حکم به این سنگینی تمام شرایط باید لحاظ گردد. برای اولین بار در تاریخ فوتبال ایران چنین حکمی صادر شده است.

سرمربی شهر خودرو ادامه داد: برای یحیی گل محمدی احترام قائلیم. او دوست و برادر من است. خیلی چیزها از او یاد گرفتم، اما چیزی که می گویید شائبه ای است که دستگاه صادر نماینده حکم ایجاد می نماید. روزنه ها و اشتباهاتی در این حکم بوده که آقایان باید جواب بدهند. دست ما در آستانه این بازی خالی شده است و بازی های آسیایی هم داشتیم که دو بازیکن مصدوم شدند و در این شرایط مجبور شدیم برای این بازی بزرگ از بازیکنان جوان استفاده کنیم که مقابل پرسپولیس و در آزادی کار خیلی سخت است. با این حال مجبور شدیم و از بازیکنان جوان مان هم راضی هستیم، اما به هر حال بازی را در این شرایط به پرسپولیس دادیم.

سرآسیایی درباره اینکه حمیداوی مدعی شده باشگاه نساجی در پفراینده باشگاه شهر خودرو هزینه دادرسی هم پرداخت ننموده است، گفت: همان طور که گفتم در این پفراینده اشتباهاتی اتفاق افتاده است که زمان ثابت خواهد نمود. اینکه آقایان چقدر عجله کردند و چرا برای این داستان عجله کردند. بازهم تأکید می کنم، این شائبه را دستگاه و مرجع صادرنماینده ایجاد می نماید. باشگاه پرسپولیس و تیم یحیی گل محمدی سر سوزنی مقصر نیستند، اما نوع رسیدگی به پفراینده شائبه ایجاد می نماید و در پفراینده مشابه برای تیم های بزرگ دیگر آقایان با کدخدامنشی مسئله را حل نموده اند، اما برای این پفراینده کوشش کردند سریع رسیدگی نمایند و حکم سریع بدهند. ان شاءالله آقایان می آیند و شرح می دهند تا ما هم روشن شویم.

وی درباره اینکه در جوانی و آغاز کار مربیگری اش نتایج خوبی به خصوص در لیگ قهرمانان کسب ننموده است و فکر می نماید در سرانجام فصل چه شرایطی داشته باشد، گفت: من شش سال است در باشگاه شهر خودرو حضور دارم و سرباز این باشگاه هستم. الان در لباس دیگری سربازی می کنم و تا زمانی که این مسئولیت روی دوش من باشد، کارم را انجام خواهم داد. درباره لیگ قهرمانان آسیا هم که گفتید، فکر می کنم شرایط تیم ما برای این مسابقات و اینکه بتوانیم دو تیم داشته باشیم و دست مان پر باشد تا در دو جبهه کوشش کنیم، سخت است.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو با اشاره به صعود تیمش از پلی آف آسیا و خستگی ناشی از این مسابقات اضافه کرد: اتفاقاتی که پی در پی می افتد، کار ما را سخت نموده است. البته ما اهل کار سخت و مرد روزهای سخت هستیم و پای این شرایط هم تا زمانی که بخواهند و بنده را به عنوان مربی تیم قبول داشته باشند، می ایستیم. این مسئله مسئله ای برای ما ایجاد نمی نماید، چون بازیکنان باکیفیتی داریم و فرایند کار ما و صحبتی که در آغاز کار با آقای حمیداوی داشتیم، جهت را دیده ایم. با این فشار و بازی های پشت سر هم در آسیا و لیگ و سکته هایی که به تیم داده می گردد، از جمله رفتن گل محمدی، بازی خارج از خانه در آسیا، بازی بدون تماشاگر در لیگ و تمام این مسائل کار را برای ما سخت تر نموده است، اما ایمان داریم که می توانیم در ادامه جهت و سرانجام لیگ دل طرفداران مان را شاد کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 اسفند 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 682

به "سرآسیایی: فرق ما و پرسپولیس در استفاده از موقعیت ها بود، نوع رسیدگی به پرونده ما شائبه ایجاد می نماید، تا وقتی مرا بخواهند هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرآسیایی: فرق ما و پرسپولیس در استفاده از موقعیت ها بود، نوع رسیدگی به پرونده ما شائبه ایجاد می نماید، تا وقتی مرا بخواهند هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید