آشوبی: همچنان منتظر امضای کالدرون در بازی های پرسپولیس هستم

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که با وجود کسب نتایج خوب از سوی این تیم در بازی های اخیر، اما هنوز امضای کالدرون پای این تیم نیست.

آشوبی: همچنان منتظر امضای کالدرون در بازی های پرسپولیس هستم

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

فرزاد آشوبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد پیروزی های اخیر پرسپولیس و اینکه به نظر می رسد گابریل کالدرون به شناخت خوبی از تیمش رسیده که همین مسئله در نتایج اخیر تأثیرگذار بوده است، گفت: از ابتدا هم گفته شد پرسپولیس مجموعه ای است که پتانسیل فنی و انسانی خوبی دارد. کالدرون باید هنر خودش را در این تیم نشان می داد که از این پتانسیل استفاده کند. امیدوارم اینکه می گویید او از تیم به شناخت خوبی رسیده، حقیقت داشته باشد و او واقعاً از تیمش و فوتبال ایران شناخت پیدا نموده باشد.

وی اضافه نمود: پرسپولیس هنوز به آن ثبات فنی که باید دست نیافته است. این تیم به مرحله ای نرسیده که بخواهیم از پیروزیت صد درصدی صحبت کنیم و صرفاً از بُعد نتیجه می توان چنین مسئله ای را بیان کرد. کتمان نمی کنم که پرسپولیس در دو بازی گذشته خود تیم برتر میدان بود، نتیجه گرفت و شش امتیاز به ارمغان آورد. با این حال به لحاظ فنی هنوز هم منتظرم امضای آقای کالدرون را پای تیم و در بازی های پرسپولیس ببینم. هنوز آن چیزی که فکر می کردم را ندیده ام و همانطور که گفتم پرسپولیس مجموعه خوبی دارد که مدیریت کالدرون می تواند آن را به پیروزیت برساند. خوشبختانه پرسپولیس یک مربی با تجربه و با کارنامه به نام کالدرون دارد که امیدوارم بتواند به پیروزیت برسد.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این مسئله که به نظر می رسد کارنامه ای که برانکو از خود به جا گذاشت باعث شده عملکرد کالدرون چندان به چشم نیاید، گفت: بزرگ ترین حُسنی که برانکو ایوانکوویچ برای پرسپولیس داشت، مدیریت و روانشناسی بی نظیر او بود. ضمن اینکه بخشی از این پیروزیت بزرگ، به دلیل آشنایی سابق او با فوتبال ما بود.

آشوبی درباره اینکه پرسپولیس باید در نیم فصل دوم در لیگ قهرمانان آسیا هم شرکت کند و آیا تقویت این تیم در خط حمله می تواند آنها را در آسیا به پیروزیت برساند، گفت: اینکه در آسیا بتوان پیروز شد یا نه، بستگی به خیلی مسائل دارد. برانکو در آسیا تیم را یک بار به نیمه نهایی برد، یک فینال را تجربه کردیم و ناکامی هم با او تجربه شد. حتی از گروه مان هم صعود نکردیم، چون پیروزیت در آسیا متفاوت با فوتبال داخلی است و شاخصه های متفاوتی دارد.

وی ادامه داد: در لیگ قهرمانان آسیا باید با بازیکنان و مربیانی روبه رو شد که فوتبال را حرفه ای دنبال می نمایند. مطمئناً به لحاظ پتانسیل چیزی از تیم های دیگر کم نداریم و شاید در بعضی موارد بهتر هم باشیم، اما یک دلیل باعث می گردد پیروزیت ما در آسیا تداوم نداشته باشد. حرفه ای نبودن به لحاظ ساختار باشگاه ها، تیم ها و تفکرات درونی بازیکنان باعث عدم تداوم پیروزیت تیم های ایرانی در فوتبال آسیا می گردد. در اصل همان فلسفه ای که تیم را تشکیل می دهد و برانکو در زمان حضورش در پرسپولیس با مدیریت و روانشناسی کم نظیر توانست این مؤلفه ها را در پرسپولیس ایجاد کند.

بازیکن پیشین پرسپولیس گفت: پرسپولیس در زمان برانکو صاحب مؤلفه های حرفه ای شد و شاید تفاوت چندانی با سایر تیم ها نداشت، اما گروهی که با هم بودند، کنار هم جنگیدند و همه برای یک نفر و یک نفر برای همه جنگیدن را معنا کردند، پیروزیت را در این تیم رقم زدند. همه این مؤلفه ها باعث شد پرسپولیس پیروزیت های عالی کسب کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 562

به "آشوبی: همچنان منتظر امضای کالدرون در بازی های پرسپولیس هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشوبی: همچنان منتظر امضای کالدرون در بازی های پرسپولیس هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید