در خصوص شهرخودرو تمام استان باید پای کار بیایند

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، خبرنگاران/خراسان رضوی معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی گفت: نهادهای نظارتی در واگذاری امتیاز شهر خودرو پای کار می آیند و در حال حاضر نیز مسائل را رصد می کنند و احتمال دارد تصمیمات جدیدی در این زمینه اتخاذ شود.

در خصوص شهرخودرو تمام استان باید پای کار بیایند

جبار قوچان نژاد در گفت وگو با خبرنگاران در خصوص شرایط تیم شهر خودرو و نحوه حمایت اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی از تنها امتیاز لیگ برتری فوتبال استان در سطح کشور اظهار کرد: اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی نهاد نظارتی و بازدارنده نیست که امتیاز را از شهر خودرو بگیرد. این یک مساله استانی است و تمام استان باید دست به دست یکدیگر دهند تا بهترین تصمیم در این خصوص گرفته شود.

وی اضافه نمود: در دوره مدیر کل سابق هم که مدیریت و مالکیت تیم مجددا به فرهاد حمیداوی واگذار شد، این مهم با توجه به نامه های دستگاه های ذی ربط انجام شد و اداره کل ورزش وجوانان استان تصمیم گیرنده نهایی نبوده است. در حال حاضر می خواهیم دخالت کنیم، اما تا کجا به ما مربوط است؟ هر فعلی در چارچوب قانون باشد تابع آن هستیم. برای واگذاری امتیاز تیم دستگاه های نظارتی باید خودشان تصمیم گیری کنند.

معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی ادامه داد: در حال حاضر دو خریدار وجود دارد، اما باید در ابتدا امتیاز تیم کامل به استان واگذار شود تا خریداران پای کار آمده و هزینه کنند. فرهاد حمیداوی هیچ چیزی اعلام نکرده و اصلا با او در تماس نیستیم که بدانیم تصمیم به همکاری دارد یا خیر. متاسفانه ارتباط استان با او قطع است و دقیقا نمی گوید که چه تصمیمی می خواهد بگیرد.

وی بیان نمود: نهادهای نظارتی قطعا پای کار آمده و دخالت خواهندکرد. در حال حاضر نیز در حال رصد هستند و احتمال می دهم که تصمیمات جدیدی گرفته شود.

قوچان نژاد شرح داد: ما باید برای این تیم ابزار آرامش را فراهم کنیم و از هیچ خدمتی هم تا به امروز دریغ نکرده ایم. اداره کل ورزش وجوانان فقط می تواند فضایی را برای یک تیم مهیا کند و حق ورود به امور خصوصی باشگاه را ندارد. تا به امروز زمین ثامن را در اختیارشان قرار داده ایم و هیچ رقمی نیز از آنان دریافت نکرده ایم. هر کمک دیگری هم از ما بخواهند حاضریم کنار آنان باشیم.

وی با اشاره به تجمع و اعتراض هواداران ادامه داد: در کنار هواداران هستیم و دلمان مانند آن ها برای این تیم می تپد. دوست داریم سهمیه استان به هر شکلی حفظ شود، اما باید راهکار و ابزار این موضوع را داشته باشیم. راهکار این است که تیم واگذار شود و استان درباره آن تصمیم بگیرد. اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی نمی تواند در واگذاری بخش خصوصی تصمیم بگیرد و دخالت کند. امیدوارم این مشکل حل شود و دوستان شهرخودرو این تیم را واگذار کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1401 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 1957

به "در خصوص شهرخودرو تمام استان باید پای کار بیایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در خصوص شهرخودرو تمام استان باید پای کار بیایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید