فرصت مطالعاتی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی در کشور آلمان اعلام شد

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، دانشگاه علامه طباطبایی در اطلاعیه ای بیان کرد: امکان تحصیل دانشجویان این دانشگاه در دانشگاه ورمز آلمان در چارچوب طرح تبادل دانشجو به مدت یک یا دو نیم سال تحصیلی فراهم شده است.

فرصت مطالعاتی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی در کشور آلمان اعلام شد

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی پایگاه اینترنتی مأوا ، دانشگاه علامه طباطبایی در اطلاعیه ای اعلام نمود: پیرو همکاری های سازنده میان دانشگاه علامه طباطبائی و دانشگاه ورمز در کشور آلمان، امکان تحصیل دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی در این دانشگاه در چارچوب طرح تبادل دانشجو به مدت یک یا دو نیم سال تحصیلی با شرایط زیر فراهم شده است.

براساس این گزارش، متقاضیان تحصیل در دانشگاه علامه طباطبائی باید در مقاطع دکتری، ارشد یا کارشناسی زبان های خارجی باشند البته داشتن میانگین نمرات بالای 18 برای دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و بالای 17 برای دانشجویان مقطع دکتری الزامی است.همچنین تسلط به زبان انگلیسی یا آلمانی دست کم در سطحB2 و امکان ارائه مدرک معتبر و در نهایت داشتن صلاحیت علمی و اخلاقی که به تائید دو نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه برسد از دیگر شرایط تحصیل در دانشگاه است.

تسهیلاتی که برای دانشجویان در نظر گرفته شده است شامل پرداخت هزینه ثبت نام در دانشگاه ورمز ، پرداخت هزینه های سفر شامل (بیمه مسافرتی، دریافت ویزا، عوارض خروج از کشور و بلیت رفت و برگشت برای یکبار سفر به کشور آلمان) است.از طرفی باید به این نکته اشاره گردد که دانشگاه ورمز هزینه اقامت و زندگی در آلمان را بین 650 تا 800 یورو در ماه برآورد نموده است و پرداخت این هزینه به عهده متقاضی می باشد همچنین پرداخت هزینه ها پیش از بازگشت دانشجو از سفر تنها در وجه یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه و مشروط به رضایت کتبی ایشان میسر است.

در اطلاعیه دانشگاه آمده است: اسامی متقاضیان به همراه مدارک مورد احتیاج باید نهایتا تا خاتمه فروردین ماه امسال از دانشکده ها به همراه نامه رسمی به معاونت پژوهشی و رونوشت آن به معاونت آموزشی دانشگاه ارسال گردد. این در حالی است که به درخواست های دانشجویان پس از این تاریخ یا خارج از چهارچوب بالا رسیدگی نخواهد شد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 28 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 831

به "فرصت مطالعاتی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی در کشور آلمان اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرصت مطالعاتی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی در کشور آلمان اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید