طعنه پیشکسوت پرسپولیس به فرهاد مجیدی، کوبیدن مشت روی میز نشان دهنده ضعف یک مربی است

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، پیشکسوت پرسپولیس درباره جشن قهرمانی بدون طرفدار گفت: تیم های عظیم و پرطرفدار از خالی بودن ورزشگاه متضرر شده اند و کیفیت فوتبال هم پایین آمده است. امیدوارم زودتر از شر این ویروس رها شده و ورزشگاه ها را پر از طرفداران ببینیم.

طعنه پیشکسوت پرسپولیس به فرهاد مجیدی، کوبیدن مشت روی میز نشان دهنده ضعف یک مربی است

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سهراب انتظاری در مورد چهارمین قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام گفت: پرسپولیس فرایند خیلی خوبی دارد و در سال تازه هم آن را ادامه داده است و این قهرمانی می تواند سرآغاز قهرمانی های بعدی باشد. ما لیگ بیستم، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا را در پیش داریم که رقابت های سنگینی هستند که به سادگی نمی توان به قهرمانی آن ها رسید. سوپرجام باید ابتدای فصل برگزار گردد تا آغازگر شور و هیجان در فصل تازه فوتبالی باشد که متاسفانه برنامه ریزی ها به نحوی است که انگار مسئولان اهمیتی برای این جام قائل نیستند. به هر حال سوپرجام یک کاپ معتبر است که به ویترین پرسپولیس اضافه شده و خوشحالی طرفداران را به همراه داشته است.

وی درباره جشن قهرمانی بدون حضور طرفداران گفت: تیم های عظیم و پرهوادار از خالی بودن ورزشگاه متضرر شده اند و کیفیت فوتبال هم پایین آمده است. امیدوارم زودتر از شر این ویروس رها شویم و ورزشگاه ها را پر از طرفداران ببینیم.

مهاجم اسبق پرسپولیس در رابطه با قهرمانی های متعدد پرسپولیس اسم کرد: پرسپولیس تیمی بی رقیب است و تمام جام ها را یکی پس از دیگری کسب می نماید. شرایط فوتبالی خیلی خوبی داریم و یحیی با فوتبال هجومی و تماشاگر پسند ادامه دهنده جهت برانکو است و از تیم های ایرانی یک پله بالاتر قرار می گیرد. بازیکنان بسیار خوبی در تیم هستند که مدیریت آن ها کار سخت و ارزشمندی است و کادر فنی به طور کلی نمره خوبی می گیرد.

انتظاری در مورد اظهارات استقلالی ها در مورد اینکه وزارت ورزش به پرسپولیس اهمیت بیشتری می دهد، گفت: به نظرم هر کس باید درباره تیم خودش صحبت کند و دنبال بهانه نباشد. سرمربی این تیم می آید در نشست خبری به جای صحبت های فنی مشت روی میز می کوبد که این کار نشان دهنده ضعف فنی و توهین به طرفداران و خبرنگاران است. چرا هر کس از راه می رسد علیه وزیر و معاون و... موضع گیری می نماید؟ هیچ جای جهان چنین شرایطی نمی بینیم.

وی در رابطه با جدایی احتاقتصادی کنعانی زادگان از پرسپولیس گفت: کنعانی پسر خوب، پرانرژی و زحمت کشی است. در فوتبال همواره جا برای پیشرفت فنی و اقتصادی وجود دارد و اگر این انتقال به پیشرفتش یاری می نماید بهتر است زودتر برود. پرسپولیس تیم عظیمی است و با رفتن یک بازیکن نفرات دیگر جای او را پر می نمایند. قطعا مربی تدابیر لازم را اندیشیده و جایگزین مناسب را پیدا می نماید.

پیشکسوت پرسپولیس در سرانجام گفت: 2 ماه سخت پیش رو داریم و در 3 رقابت حساس باید بجنگیم. لیگ برتر و قهرمانی پنجم، جام حذفی و دربی فوق العاده حساس و لیگ قهرمانان و مرحله حذفی آن که امیدوارم در هر 3 جبهه پیروز باشیم و شاید سال جاری یکی از مهم ترین سال های فوتبالی پرسپولیس باشد.

انتظاری در رابطه با برد پرسپولیس مقابل مس رفسنجان گفت: بازی خوبی از تیم شاهد بودیم و امیدوارم این فرایند ادامه داشته باشد.

اندازه

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 مرداد 1400 بروزرسانی: 18 مرداد 1400 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 1664

به "طعنه پیشکسوت پرسپولیس به فرهاد مجیدی، کوبیدن مشت روی میز نشان دهنده ضعف یک مربی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طعنه پیشکسوت پرسپولیس به فرهاد مجیدی، کوبیدن مشت روی میز نشان دهنده ضعف یک مربی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید