شبکه ها و بازیگران اصلی هالیوود به جنبش پیوستند

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، هولو، آمازون، اچ بی او و دیگر شبکه های آنلاین هالیوودی در حمایت از جنبش زندگی سیاهان، ایستادند و اسکار و دیزنی نیز حمایت خود را اعلام کردند.

شبکه ها و بازیگران اصلی هالیوود به جنبش پیوستند

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش گروه فرهنگی پایگاه اینترنتی مأوا به نقل از ورایتی، دیروز یکشنبه کمپانی های دیزنی، ویاکام سی بی اس، وارنر برادرز، ای 24، لاینزگیت، بی ای تی، اف ایکس نت ورکز، فاکس انترتینمنت و ای ام سی از جمله مراکز هالیوودی بودند که بیانیه هایی علیه نژادپستی و در حمایت از جامعه سیاهان منتشر کردند. اسکار نیز به این جنبش پیوست.

در اقدامی غیرمعمول ابتدا نتفلیکس شعاری در حمایت از جنبش سیاهان منتشر کرد و بلافاصله آمازون، هولو، اچ بی او، استارز و دیگر بازیکنان اصلی هالیوود در شبکه های اجتماعی به این اقدام ملحق شدند. اعتراض مداوم مردم در سراسر آمریکا برای کشته شدن جورج فلوید به دست یک افسر پلیس موجب شد تا روز بعد، دیگر چهره های مطرح هالیوود نیز به میدان بیایند و در کنار مردم قرار بگیرند و بیانیه های مشابهی در توئیتر و اینستاگرام منتشر نمایند.

نتفلیکس شنبه بعداز ظهر در توئیتر نوشته بود: سکوت کردن به معنی همدست بودن است. زندگی سیاهان مهم است. ما یک پلتفرم داریم و وظیفه داریم از اعضا، کارکنان، خالقان و استعداد های سیاه خود حمایت کنیم.

با این بیانیه هشتگ زندگی سیاهان مهم است در توئیتر چرخید و حمایت های زیادی دریافت کرد.

آمازون استودیوز در توئیتر و اینستاگرام نوشت: با هم در کنار جامعه سیاه می ایستیم- همکاران، هنرمندان، نویسندگان، داستان سرایان، تهیه نمایندگان، تماشاگران ما- و همه ما در مبارزه با نژادپرستی و بی عدالتی متحدیم.

کیوبی که شبکه فراوری برنامه های موبایلی هست هم نوشت: با هم علیه بی عدالتی می ایستیم.

هولو که متعلق به دیزنی است هم در توئیتر و اینستاگرام نوشت: از زندگی سیاهان حمایت می کنیم. امروز و هر روز. دیده اید، شنیده اید. ما با شماییم.

از دیگر برند های دیزنی که تا یکشنبه صبح در این زمینه موضع گیری کردند باب ایگر رئیس اجرایی دیزنی بود که لینکی را با بیانیه ای از باب چاپک مدیرعامل دیزنی منتشر کرد که می گفت: قصد داریم کوشش ها و منابع خود را معطوف این کنیم که با صحبت درباره این موضوعات به جستجوی راهکار های دلسوزانه و سازنده بپردازیم.

مارول انترتینمنت از دیگر کمپانی های متعلق به دیزنی نیز توییت کرد: ایستادگی در برابر نژادپرستی.

اف ایکس نت ورکز نیز صبح یکشنبه توییت کرد: در کنار همکاران، هنرمندان و دوستان آفریقایی آمریکایی مان می ایستیم و از سیستم قانونی عادلانه حمایت می کنیم از سیستمی که نتواند در برابر خشونت بی معنی علیه دیگری تاب آورد.

آموزشگاه اسکار نیز حمایت خود را ابراز کرد و نوشت: آموزشگاه هم به فراخوان عدالت ملحق می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 962

به "شبکه ها و بازیگران اصلی هالیوود به جنبش پیوستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبکه ها و بازیگران اصلی هالیوود به جنبش پیوستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید