دستگاه تصفیه و ضدعفونی ترکیبی هوا در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی فراوری شد

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، فناوران یکی از شرکت های دانش محور مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، پیروز به طراحی و فراوری دستگاه تصفیه و ضدعفونی ترکیبی هوا مجهز به فیلتر نیکل شدند.

دستگاه تصفیه و ضدعفونی ترکیبی هوا در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی فراوری شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، به نقل از پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، فناوران یکی از شرکت های دانش محور مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، پیروز به طراحی و فراوری دستگاه تصفیه و ضدعفونی ترکیبی هوا مجهز به فیلتر نیکل شدند.

توحید الهام دوست مدیرعامل شرکت ایده پردازان دانش الکترونیک پایا درخصوص دستگاه ضدعفونی کننده چند فیلتره فراوری شده، گفت: این دستگاه یک سیستم هوشمند است که از ترکیب فیلتر های هپا، کربن فعال، نیکل حرارت بالا و همچنین از دو تکنولوژی uvc و پلاسما برای اولین بار در کشور توسط متخصصان داخلی طراحی و ساخته شده است.

وی اضافه کرد: این وسیله قادر به دام انداختن ذرات ریز میکروسکوپی با استفاده از فیلتر های هپا می باشد و بعد از به دام انداختن این ذرات با استفاده از uvc و پلاسما در یک محفظه امن اقدام به ضدعفونی فیلتر ها می نماید.

مدیرعامل این شرکت فناور گفت: همچنین این دستگاه با استفاده از فیلتر نیکل حرارت بالا می تواند میکروارگانیسم هایی که فیلتر هپا توانایی مهار آن را ندارند، از بین ببرد.

الهام دوست با اشاره به ویژگی های خاص این دستگاه که موجب می گردد تا میکروارگانیسم های ریز و ناشناخته توسط آن نابود شوند و محیط عاری از عوامل بیماری زا باشد، شرح داد: از مهم ترین ویژگی های این محصول می توان به توانایی نابود کردن ویروس ها و باکتری های منتقله از راه هوا، تنظیم هوشمند فعالیت سیستم پلاسما و uvc، دارای پنل الکتریکی برای کنترل آسان دستگاه، قابلیت تغییر قدرت دستگاه نسبت به حجم محیط مورد نظر و قابلیت اندازه گیری عمر فیلتر ها و هشدار به کاربر، اشاره نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 1166

به "دستگاه تصفیه و ضدعفونی ترکیبی هوا در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی فراوری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگاه تصفیه و ضدعفونی ترکیبی هوا در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی فراوری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید