انصاری فرد: حمایت های وزیر ورزش و جوانان باعث دلگرمی است

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: وزیر ورزش و جوانان هر دو تیم پرطرفدار پایتخت را به یک چشم نگاه می کند و اگر حمایت های او را داشته باشیم با دلگرمی بیشتری جلو می رویم.

انصاری فرد: حمایت های وزیر ورزش و جوانان باعث دلگرمی است

به گزارش به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مجمع باشگاه پرسپولیس با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.

محمدحسن انصاری فرد در خاتمه این جلسه گفت: در ابتدا بنده گزارشی در خصوص وضعیت فعلی و همچنین چشم انداز و دورنمای آینده باشگاه پرسپولیس را به وزیر ورزش و جوانان و اعضای مجمع ارائه کردم و سپس در خصوص صورت های مالی و بندهایی که باید اصلاح شود بحث کردیم.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس ادامه داد: در کل 2 ساعت خیلی مفیدی را داشتیم و امیدواریم در مجامع آینده اشکالاتی که در صورت های مالی وجود داردرا رفع کنیم. اکثر موارد مالی باشگاه رفع شده و بعضی پرونده ها مسائل دادگاهی دارند که شاید طی یکی دو سال آینده رفع نشود ولی خیلی از بندها بخصوص بدهی هایی که ما به طلبکاران داریم را میتوان با پیگیری ها تا سال آینده رفع کرد.

او اضافه نمود: امیدواریم روند فعلی موفقیت های باشگاه را حفظ کنیم و مسائل را با همدلی رفع کنیم. خوشحالم که بین هواداران، بازیکنان، کادر فنی، اعضای هیات مدیره و پیشکسوتان باشگاه همبستگی بسیار خوبی وجود دارد و این قطعا به روند پیشرفت باشگاه بسیار کمک می کند.

انصاری فرد در خاتمه ضمن تقدیر از حمایت های دکتر سلطانی فر گفت: اولویت هر مدیری در باشگاه پرسپولیس و استقلال اجرای طرح های کوتاه مدت و میان مدت است ولی خوشبختانه ما طرح های بلند مدتی را هم پیش بینی کرده ایم که در مرحله کارشناسی و تدوین است تا بعد از ما هم هر مدیری آمد بتواند این راه را ادامه دهد. همین که وزیر ورزش و جوانان هر دو تیم پرطرفدار پایتخت را به یک چشم نگاه میکند از او ممنونیم و اگر حمایت های ایشان را داشته باشیم با دلگرمی بیشتری جلو می رویم که خوشبختانه این حمایت ها الان وجود دارد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 آبان 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 346

به "انصاری فرد: حمایت های وزیر ورزش و جوانان باعث دلگرمی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری فرد: حمایت های وزیر ورزش و جوانان باعث دلگرمی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید