افشارزاده بحث امضای تفاهم نامه با اینتر میلان را رد کرد

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، مدیرعامل باشگاه استقلال امضای تفاهم نامه این باشگاه با نماینده اینترمیلان ایتالیا را رد کرد.

افشارزاده بحث امضای تفاهم نامه با اینتر میلان را رد کرد

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا و به نقل سایت رسمی باشگاه استقلال بهرام افشارزاده در مورد شایعه امضا تفاهم نامه میان استقلال و اینتر میلان گفت: در ابتدا باید بگویم برگزاری نشست با رئیس آموزشگاه باشگاه اینترمیلان تنها به آنالیز و تشکیل برنامه های آموزشگاه مربوط می شد و در مورد چگونگی برنامه ها و معرفی هر دو باشگاه صحبت های لازم صورت گرفت. بر همین اساس امضا تفاهم نامه میان دو باشگاه استقلال و اینتر میلان صحت ندارد و ما قراردادی را امضا نکرده ایم.

وی ادامه داد: بنابراین صحبت های ما با نمایندگان اینترمیلان تنها تشریح مسایل فنی بوده و قرار بر این شد طبق یک پیش نویس که مورد تائید مسئولان حقوقی باشگاه و شرکت مورد نظر قرار می گیرد، اقدامات لازم برای انجام این امر طی ماه آینده و آن هم پس از ارائه در جلسه هیئت مدیره و در صورت تائید اعضا صورت بگیرد. به همین منظور تا زمانی که بحث همکاری آموزشگاه دو باشگاه در جلسه هیئت مدیره مطرح نشود و چگونگی برنامه ها آنالیز نگردد هر نوع امضا و تفاهم نامه درست نخواهد بود.

مدیرعامل باشگاه استقلال همچنین در انتها خاطر نشان کرد: با توجه به هماهنگی های انجام شده و با دارا بودن اهمیت بحث آموزشگاه قرار است در ابتدا مربیان حاضر در آموزشگاه باشگاه در کلاس های مورد نظر مربیگری شرکت نمایند و پس از ان اقدامات لازم برای اکادمی در دستور کار قرار گیرد.

منبع: تسنیم
انتشار: 21 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 511

به "افشارزاده بحث امضای تفاهم نامه با اینتر میلان را رد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشارزاده بحث امضای تفاهم نامه با اینتر میلان را رد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید