اعلام برنامه تئاتر شهر در آستانه عاشورا و تاسوعا

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، برنامه این هفته تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر تا سرانجام روز پنجشنبه هفتم شهریور ماه اعلام شد.

اعلام برنامه تئاتر شهر در آستانه عاشورا و تاسوعا

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از واحد ارتباطات، آموزش وپژوهش مجموعه تئاترشهر، برنامه این هفته تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر در حالی اعلام شد که این مجموعه از روز هفتم تا انتها روز دوازدهم شهریورماه به مناسبت ایام سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی اجرایی نخواهد داشت.

براساس برنامه ریزی های انجام گرفته نمایش اودیسه 2020 به نویسندگی امین طباطبایی و کارگردانی آرش دادگر که از روز دوشنبه 27 مرداد ماه در تالار چهارسو اجرای خود را آغاز کرده ساعت 19:30 با مدت زمان 80 دقیقه و قیمت بلیت 40 هزار تومان به صحنه می رود.

اودیسه 2020 که آرش دادگر، امین طباطبایی و ندا حبیبی در آن به عنوان بازیگر حضور دارند، یک روایت نمایشی متفاوت درباره جنگ تروا وسازنده اسب چوبی است که اولیس شخصیت نمایش پس از 10 سال آوارگی به خانه باز می گردد.

در تالار سایه نمایش فقط چهل روزه بودم به نویسندگی مسعود هاشمی نژاد و کارگردانی مسعود طیبی که از روز جمعه 24 مرداد ماه اجرای خود را با بازی ایمان میرهاشمی، آرزو صفی یاری آغاز کرده، ساعت 19 به مدت زمان 45 دقیقه و قیمت بلیت 30 هزار تومان روی صحنه می رود.

فقط چهل روزه بودم داستان زندگی زنی است که چهل روز با روح همسر نویسنده اش که در اثر کرونا فوت کرده، زندگی می کند و حالا نقطه اوج داستان در چهلمین شب رخ می دهد.

نمایش جوادیه (بیست متری) به نویسندگی کهبد تارج، کارگردانی رضا بهرامی و بازی آرش فلاحت پیشه، آیه کیانپور، امیرعدل پرور، هومن بنایی که از روز 16 مرداد ماه اجرای خود را در تالار قشقایی تئاتر شهر آغاز کرده، ساعت 19:30 با مدت زمان 75 دقیقه و قیمت بلیت 40 هزار تومان به اجرای خود ادامه می دهد.

این اثر نمایشی قصه چهار نفر از بچه محله های جوادیه تهران است که در دهه شصت هر کدام زندگی خود را داشته اند و در حال حاضر که انها مرده اند به محله خود می ایند و روایت خاطرات محله وزندگی خود را در گذشته می کنند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 1089

به "اعلام برنامه تئاتر شهر در آستانه عاشورا و تاسوعا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام برنامه تئاتر شهر در آستانه عاشورا و تاسوعا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید