ابوالقاسم پور: کسی که تهمت زده، وجود نداشت اسمی بیاورد

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، بهنام ابوالقاسم پور، پیشکسوت پرسپولیس، درباره پست فرهاد مجیدی در فضای مجازی که مربوط به رابطه او با جواد نکونام و سیدمهدی سیدعلی - داور بازی استقلال و فولاد - مربوط بود، در برنامه فوتبال برتر گفت: کسی که تهمت را داده، وجود نداشته اسمی بیاورد. من افتخار می کنم که فامیل نزدیک آقای نکونام هستم. ما از بچگی با هم عظیم شدیم و این موضوع را همه می دانند.

ابوالقاسم پور: کسی که تهمت زده، وجود نداشت اسمی بیاورد

او ادامه داد: من سال 84 به شهرداری تهران رفتم، اما آقای سیدعلی در سال 88 به این مجموعه اضافه شد. من نزدیک به 500 نفر را در موقعی که می توانستم، به نحوی به شهرداری بردم و به این موضوع هم افتخار می کنم، چراکه به دیگران یاری کردم.

ابوالقاسم پور درباره نقش خود در پست اخیر فرهاد مجیدی اظهار کرد: دوست دارم دستگاه های نظارتی ورود نموده و نتیجه را اطلاع رسانی نمایند. الان دستگاه نظارت باید ببیند حق با چه کسی است. همانطور که گفتم آقای سیدعلی از داوران خوب است، اما من از منتقدان او بودم. این اتفاقات هم برای سه سال پیش بود.

این پیشکسوت فوتبال درباره انتشار عکس او و سیدعلی در فضای مجازی، گفت: من و او مشکلاتی داشتیم، اما سه سال قبل یکی از مدیران شهرداری از من خواست که ما آشتی کنیم. علی خسروی هم شرایطی را فراهم کرد که ما آشتی کردیم و عکسی هم انداختند که من گفتم این کار را ننمایند تا شایعه ای درست نشود.

ابوالقاسم پور درباره موضوع رستوران تهرانسر که در پست فرهاد مجیدی به آن اشاره شده بود نیز گفت: خدا شاهد است که چهار پنج ماه است به خاطر کرونا به رستوران نمی روم. از طرفی قضاوت های سیدعلی در لیگ برتر مربوط به استقلال نبوده است. سیدعلی در یک بازی هم بازی تیم نکونام را قضاوت نموده که تیم نساجی باخت.

او ادامه داد: من هیچ وقت شرافتم را زیر سوال نمی برم. نباید به طور دروغین کد بدهیم. جهان ارزش این حرف ها را ندارد. از طرفی من ذاتا اینطور هستم که هر یاریی از دستم برآید به دیگران انجام می دهم.

منبع: فرارو
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 1013

به "ابوالقاسم پور: کسی که تهمت زده، وجود نداشت اسمی بیاورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابوالقاسم پور: کسی که تهمت زده، وجود نداشت اسمی بیاورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید