چرا فدراسیون فوتبال نمی تواند به پرسپولیس کمک کند؟

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس شب گذشته در برنامه فوتبال برتر در بخشی از واکنش خود به اظهارات اخیر مهدی تاج درخصوص احتمال مشکل ایجاد شدن برای این باشگاه در صورت پرداخت نشدن به موقع قسط دوم طلب بوژیدار رادووشویچ، مدعی شد طبق نامه ای که فیفا برای پرسپولیس ارسال کرده اعلام شده است باتوجه به اینکه هنوز محاسبات فیفا برای معین درآمد باشگاه ها خاتمه نیافته، امکانی برای پرداخت نداریم، اما اگر فدراسیون بخواهد می تواند بگوید و از پاداشش پرداخت کنیم. با این وجود انگار دوست نداشتند پرسپولیس مجوز حرفه ای بگیرد، زیرا با درخواست ما برای پرداخت این مبلغ از پاداش فدراسیون موافقت نشده است.

چرا فدراسیون فوتبال نمی تواند به پرسپولیس کمک کند؟

ظاهرا یکی از دلایلی که فدراسیون تا به امروز نتوانسته با این درخواست پرسپولیس موافقت کند این است که چنین اقدامی نیاز به مصوبه قانونی اعضای هیات رئیسه دارد و مهدی تاج به عنوان رئیس نمی تواند شخصا از فیفا بخواهد پاداش فدراسیون را برای پرداخت مطالبات دروازه بان کروات اسبق پرسپولیس در اختیار سرخ پوشان قرار بدهد. ضمن اینکه طبق قوانین موجود کمک مالی یک نهاد عمومی غیردولتی مثل فدراسیون فوتبال به شرکت دولتی مانند پرسپولیس، تخلف محسوب می شود و این مورد نیز دست و پای تاج و همکارانش را برای کمک به پرسپولیس تا حدی بسته است.

در دوره مدیریت شهاب عزیزی خادم کمک 10 میلیاردی او به باشگاه پرسپولیس بدون رعایت تشریفات قانونی لازم مثل کسب مجوز هیات رئیسه دردسر های زیادی برای رئیس اسبق فدراسیون ایجاد کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 22 فروردین 1402 بروزرسانی: 22 فروردین 1402 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 2148

به "چرا فدراسیون فوتبال نمی تواند به پرسپولیس کمک کند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا فدراسیون فوتبال نمی تواند به پرسپولیس کمک کند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید