زنگ خطر برای قوی سپید به صدا درآمده، کسی به داد ملوان می رسد؟

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال ملوان بندر انزلی که می توان آن را یکی از قدیمی ترین و ریشه دار ترین تیم های فوتبال ایران دانست، چند سالی است در لیگ دسته اول حضور دارد. بی تعارف باید گفت برای ملوانانی که از تیم های پر هوادار فوتبال ایران است و در این فصل به هیچ وجه شرایط خوبی ندارد، زنگ خطر به صدا در آمده است.

زنگ خطر برای قوی سپید به صدا درآمده، کسی به داد ملوان می رسد؟

چند سالی است تیم قدیمی ملوان به آن صورت که باید مالک و حامی مالی ندارد و تنها سایه ای از نیروی دریایی بر سر این تیم است. مالکیت این تیم در فصل جدید هم ابتدا در اختیار فردی قرار گرفت که خیلی زود معین شد نمی تواند انتظارات را برآورده کند.

برآورده نشدن انتظارات از محسن میرابی در نقش مالک باعث شد تا مسئولان شهری در بندر انزلی خیلی زود از وی سلب مالکیت کرده و حضانت این تیم را به دست دو تن از پیشکسوتان جوان و صاحب نام آن بدهند.

پژمان نوری و مازیار زارع که سالهای زیادی پیراهن این تیم را برتن داشتند، حالا در نقشی جدید در کنار ملوان قرار گرفتند و آنها تصمیم گرفتند به جای علی لطیفی از یک بومی قدیمی و صاحب نام به نام محمد احمدزاده در نقش سرمربی استفاده کنند.

این تغییرات هم برای ملوان کفایت نکرد تا این تیم ریشه دار شرایط عجیبی را تجربه کند. ملوان که روزگاری لقب قوی سپید انزلی را به خود اختصاص داده بود و افتخارات زیادی در ویترین این تیم وجود دارد، تنها 2 امتیاز از شش هفته ابتدایی لیگ یک اندوخته دارد و در جدول نیز تنها یک تیم را پایین تر از خود می بیند.

قوی سپید انزلی در هفته هفتم نیز دیدار ساده ای در پیش ندارد و باید مقابل یک تیم مدعی در خانه حریف به میدان برود.

نود ارومیه میزبان ملون در هفته هفتم لیگ یک 12 امتیاز از این تیم بیشتر و یک امتیاز از تیم صدر نشین کمتر دارد و این اختلاف امتیاز نشان می دهد سپید پوشان انزلی کار ساده ای در این بازی ندارند.

ملوانی ها اگر نتوانند در این هفته ها امتیازات لازم را به دست بیاورند، قطعا در نیم فصل دوم کار سختی برای بقا در لیگ یک در پیش دارند. اگر مسئولان شهر انزلی نمی خواهند در پایان فصل افسوس سقوط این تیم به لیگ دو را بخورند، باید از امروز به فکر باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 آبان 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 399

به "زنگ خطر برای قوی سپید به صدا درآمده، کسی به داد ملوان می رسد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنگ خطر برای قوی سپید به صدا درآمده، کسی به داد ملوان می رسد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید