رانش زمین خانه های مجلل جنوب کالیفرنیا را از بین برد

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، رانش زمین خانه های مجلل جنوب کالیفرنیا را از بین برد

رانش زمین خانه های مجلل جنوب کالیفرنیا را از بین برد

رانش زمین روز دوشنبه خانه های مجلل در شبه جزیره پالوس وردس در جنوب کالیفرنیا را متلاشی کرد و مجموعه ای از سقف های فروریخته، دیوار های شکسته، دودکش های کج شده را بر جای گذاشت.

به گزارش خبرنگاران، رانش زمین در رولینگ هیلز استیتز از شنبه زمانی شروع شد که ترک هایی در سازه ها و زمین ظاهر شدند. 12 خانه با برچسب قرمز به عنوان ناامن برچسب خوردند و به ساکنان فقط 20 دقیقه فرصت داده شد تا آن ها را تخلیه نمایند. سرعت تخریب در آخر هفته و تا دوشنبه افزایش یافت.

در ابتدا تصور می شد که همه خانه های دارای برچسب قرمز در حال حرکت کردند هستند، اما دستیار مدیر شهر الکسا دیویس بعد از ظهر دوشنبه شرح داد که 10 خانه به طور فعال در حال حرکت هستند. دیویس گفت که 16 خانه دیگر تحت نظر بودند، اما نیازی به تخلیه نبود.

علت رانش زمین تعیین نشد، اما جانیس هان، رئیس هیئت ناظران شهرستان لس آنجلس، که نماینده این منطقه است گفت: شکافی که در میان خانه ها ایجاد شد، این ظن را ایجاد کرد که ممکن است باران های شدید زمستان گذشته علت این اتفاق باشد.

هان گفت: تا زمانی که یک زمین شناس و یک کارشناس خاک آنالیز در این مورد انجام ندهند و به ما نگویند که چه اتفاقی افتاده است، نمی دانیم. اما به علت آن شکاف، تفکر اولیه این است که به علت باران های شدیدی بود که سال گذشته داشتیم و تمام آن آب زیرزمینی باعث این امر شده است. اما ما نمی دانیم.

وی گفت که بسیاری از ساکنان آواره مطمئن نیستند که آیا برای چنین خسارتی بیمه شده اند یا خیر. دلم برای این افراد می سوزد. شنبه شب به آن ها 20 دقیقه فرصت دادیم تا تخلیه شوند و وسایلشان را بردارند. بدیهی است که آن ها همه چیز را با خود نبردند.

منبع: فرارو
انتشار: 20 تیر 1402 بروزرسانی: 20 تیر 1402 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 2185

به "رانش زمین خانه های مجلل جنوب کالیفرنیا را از بین برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رانش زمین خانه های مجلل جنوب کالیفرنیا را از بین برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید