آسفالت 9 کیلومتر از محور ارتباطی و پرتردد طسوج در شهرستان چرام

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، خدمت رسانی به عشایر، روستائیان، گردشگران و مسافران با آسفالت 9 کیلومتر از محور ارتباطی و پرتردد طسوج در شهرستان چرام انجام گرفت.

آسفالت 9 کیلومتر از محور ارتباطی و پرتردد طسوج در شهرستان چرام

به گزارش از با اشاره به اینکه، طول محور ارتباطی طسوج به شهرستان چرام 12 کیلومتر است که 9 کیلومتر آن در حال آسفالت و تکمیل اجرای پروژه است گفت: بهره برداری و تکمیل این پروژه در راستای خدمت رسانی به مردم روستا ها و عشایر این منطقه اجرائی خواهد شد.

هادی فتاحی اصل با اشاره به اینکه این طرح با اعتبار 15 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و 2 درصد نفت تکمیل و راه اندازی خواهد شد اضافه کرد: در صورت افزایش جمعیت این منطقه و مهاجرت معکوس روستائیان و عشایر، عملیات گازرسانی به منظور بهبود کسب کار در این منطقه مورد آنالیز قرار خواهد گرفت.

او با اشاره به اینکه توسعه راه ها و برطرف موانع موجود در بهبود کیفیت زندگی مردم این منطقه نقش بسزایی خواهد داشت گفت: مراحل مختلف اجرای این پروژه را برای خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم شهرستان چُرام و حومه و برخورداری مردم این منطقه از محور ارتباطی مناسب با جدیت پیگیری خواهد نمود.

فرماندار چرام از تخصیص و تصویبِ مبلغ 200 میلیارد ریال اعتبار برای آغاز عملیات محور گَره ای، چاسخوار تا طسوج در شهرستان چرام و صدور مجوز اجرای این پروژه از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان اطلاع داد و اضافه کرد: بهره برداری از این پروژه گام مهمی است و نقش عمده ای در خدمت رسانی به روستا ها و مناطق عشایرنشین و شکوفا شدن دیگر زمینه ها در شهرستان چرام دارد.

هادی فتاحی اصل با اشاره به اینکه بیش از 200 هکتار، انواع باغ در این منطقه وجود دارد که با حمایت از باغداران و فراهم کردن امکانات لازم می توان آن را به 500 هکتار افزایش داد گفت: در این مناطق بیش از 150 خانوار عشایری سکونت دارند که عمده شغل آنها دامداری، کشاورزی و زنبور داری است.

اواز تکمیل و بهره برداری محور حادثه خیز آب حیات در شهرستان چرام تا قبل از دهه مبارکه فجر سال جاری اطلاع داد و گفت: با توجه به حادثه خیز بودن این محور با ایمن سازی های لازم 10 مورد اصلاحات در این راستا انجام خواهد گرفت تا تصادفات و حوادث جاده ای به نحو چشمگیری کاهش پیدا کند.

غ

ایمن سازی راه های شهرستان چرام

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 24 شهریور 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 206

به "آسفالت 9 کیلومتر از محور ارتباطی و پرتردد طسوج در شهرستان چرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آسفالت 9 کیلومتر از محور ارتباطی و پرتردد طسوج در شهرستان چرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید