کمک 50 میلیون دلاری اینتل به مقابله با ویروس کرونا

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، به گزارش خبرنگاران به نقل از دیجیتال ترندز، شرکت اینتل اعلام کرده 50 میلیون دلار به تلاش برای مقابله با ویروس کرونا کمک می کند. این کمک شامل اقداماتی برای ارتقای مراقبت های درمانی از بیماران، تسهیل فرایند یادگیری آنلاین و سرمایه گذاری در تحقیقات علمی برای درمان ویروس کووید 19 است.

کمک 50 میلیون دلاری اینتل به مقابله با ویروس کرونا

باب سوان مدیر ارشد اجرایی اینتل در این باره می گوید: جهان برای مقابله با کووید 19 با چالش عظیمی روبرو است. شرکت اینتل تصمیم دارد دسترسی به فناوری هایی که برای مقابله با پاندمیک هستند را تسریع کند.

این شرکت اعلام کرده 40 میلیون دلار از سرمایه گذاری مذکور به شرکا و کسب وکارش تعلق می گیرد تا سرعت تشخیص این ویروس مرگبار را تسریع و به کاهش بار سیستم های خدمات درمانی و بهداشتی کمک کنند.

10 میلیون دلار دیگر نیز به یک صندوق نوآوری تعلق می گیرد که صرف پروژه هایی به رهبری کارمندان برای مقابله با ویروس کرونا می شود.

اینتل قبلاً اعلام کرده بود 10 میلیون دلار برای مقابله با ویروس کرونا نیز سرمایه گذاری می کند. این مبلغ شامل اهدای بیش از یک میلیون ماسک، دستکش و تجهیزات حفاظتی برای کادر درمان در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 858

به "کمک 50 میلیون دلاری اینتل به مقابله با ویروس کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمک 50 میلیون دلاری اینتل به مقابله با ویروس کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید