کدام کشورها بحران کرونایی ندارند؟ (نمودار)

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، در حالی که بحران همه گیری کرونا در بعضی از کشورهای جهان نظیر آمریکا و برزیل و هند و البته بریتانیا و چند کشور اروپایی دیگر غوغا می نماید اوضاع در بعضی از کشورهای دیگر به ظاهر آرام است.

کدام کشورها بحران کرونایی ندارند؟ (نمودار)

به گزارش خبرنگاران ، بسیاری از این کشورها در قحطی زده ترین حالت ممکن قرار دارند و یا اینکه از لحاظ داشتن امکانات بهداشتی بسیار ضعیف هستند با این حال نمودارهای نیویورک تایمز از نرخ ابتلا به کرونا در این کشورها نشان می دهد هیچ اوجی در کار نیست و نمودار به صورت خطی پیش می رود.

البته با توجه به اینکه در بسیاری از این نقاط اطلاع رسانی پیشرفته ای وجود ندارد شاید این اشکال در صاف شدن خط نمودار ابتلای آنها در ماه اخیر تاثیر گذاشته باشد.

البته در میان کشورهایی که در این نمودار قرار دارند ممالک پیشرفته ای همچون استرالیا قرار دارند که از همان ابتدا تعیین بود کنترل خوبی بر روی اوضاع همه گیری کشور خود دارند.

نموداری که در ادامه می بینید در واقع شرایط ابتلای بعضی از کشورهای دنیا است که با یک خط زیر آنها نشان داده شده است. همه چیز ظاهرا نشان می دهد نرخ ابتلا به این کشورها هیچ اوجی ندارد و در یک مدار مستقیم حرکت می نماید.

در این نمودار تنها در رابطه با کشورهای آفریقای جنوبی و آذربایجان یک افزایش ناگهانی دیده می گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 1453

به "کدام کشورها بحران کرونایی ندارند؟ (نمودار)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام کشورها بحران کرونایی ندارند؟ (نمودار)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید