چگونه با تیشرت سفید، استایلی مردانه و شیک داشته باشیم؟

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، خبرنگاران: تیشرت سفید، همواره استایلی شیک و مرتب به آقایان می دهد؛ فرقی نمی کند که تابستان باشد یا زمستان یا اینکه استایل شخص چگونه باشد.

چگونه با تیشرت سفید، استایلی مردانه و شیک داشته باشیم؟

شما چه با استایل کژوآل و چه با استایل رسمی، می توانید پیراهن سفید بپوشید و آن را با بسیاری از لباس ها ست کنید؛ از جین های پاره گرفته تا کت های چهار دکمه.

ما در این مقاله، راه حل هایی به شما می آموزیم که با رعایت آن ها استایلی شیک با پیراهنی سفید داشته باشید. با ما همراه باشید.

تیشرت سفید با طرح چاپی و اورکت

تیشرت سفید و اورکت، همواره انتخابی مناسب و شیک برای آقایان است، به خصوص در فصل پاییز؛ هرچند که در بهار و زمستان نیز می توان آن را پوشید. اگر این استایل با شلوار جین و عینک آفتابی همراه گردد، تکمیل خواهد شد. مهم نیست که رنگ لایه بیرونی لباستان چه باشد، در هرصورت، با این استایل، شما خوشتیپ ترین مرد جمع خواهید بود.

تیشرت سفید و جلیقه

اگر به سبک لباس پوشیدن خوانندگان راک علاقه دارید، تیشرت سفید را همراه با جلیقه بپوشید. چه جلیقه جین و چه جلیقه مشکی یا رنگی، بهترین انتخاب برای زمانی است که قصد ندارید لباس های زیادی بپوشید و درعین حال می خواهید جذاب به نظر برسید. پوشیدن جلیقه های دکمه دار یا پشمی با پیراهن سفید نیز به شما جلوه ای اعیانی می بخشد.

تیشرت سفید و شلوار گشاد (بگی)

با پوشیدن تیشرت سفید تمیز و شلوار جین گشاد (بگی)، استایلی کژوآل و جذاب خواهید داشت. شما می توانید جلوی تیشرتتان را درون شلوارتان قرار دهید و یا آن را رها کنید تا برروی شلوار قرار بگیرد.

در هرصورت، این انتخاب برای هر موقعیت غیررسمی، خوب و هوشمندانه است. علاوه بر این، می توانید کتی نیز برروی تیشرتتان بپوشید. بدین ترتیب، استایل شما کمی از حالت کژوآل خارج شده و می توانید در هر زمانی از سال با همین استایل در رویداد های مختلف شرکت کنید.

تیشرت سفید و شلوار جین مشکی

شما می توانید با کمی تغییر در استایلتان، آن را از لباس روز به لباس مهمانی شب تغییر دهید. کافی است که تیشرت سفیدتان را با شلوار جین مشکی بپوشید. شلوار جین مشکی، برخلاف جین آبی، با هر رنگ لباسی ست خواهد شد و برای مهمانی های شب مناسب تر است. فرقی نمی کند که شلوارتان تنگ باشد، گشاد یا پاره؛ در هرصورت این استایل بسیار جذاب و خیره کننده است.

تیشرت سفید و شلوار پارچه ای مشکی

اگر قصد رفتن به مراسمی دارید که شلوار جین، مناسب آن نیست، تیشرت سفیدتان را با شلوار پارچه ای مشکی بپوشید. شما می توانید برای داشتن استایل کژوآل، شلوار پارچه ای رسمی بپوشید و باقی لباس ها را باتوجه به موقعیتی که در آن قرار دارید، به استایلتان اضافه کنید. این نوع استایل، تقریبا برای هر رویدادی مناسب است؛ از یک مهمانی نیمه رسمی گرفته تا گردش و تفریح با دوستان.

تیشرت سفید و شلوار شش جیب

شاید افراد زیادی شلوار شش جیب را گزینه مناسبی ندانند، اما ترکیب تیشرت سفید و شلوار شش جیب، یکی از آسان ترین روش ها برای خوشتیپ شدن است. شما می توانید هر رنگی را که دوست دارید، برای شلوارتان انتخاب کنید؛ از رنگ های کلاسیک گرفته تا رنگ های نئونی یا تیره. استفاده از اکسسوری هایی مانند زنجیر کمر، ساعت یا کیف کمری در این استایل، جذابیت بیشتری به آن می بخشد.

تیشرت سفید و شلوار جین کوتاه

یکی از آیتم هایی که می توانید با تیشرت سفید ست کنید، شلوار جین کوتاه است. شما می توانید همراه این استایل، کفش کتانی، کفش مردانه یا کالج سفید بپوشید. پوشیدن کت یا کت تک چرمی نیز استایلتان را تکمیل خواهد نمود. در هرصورت، این استایل، کژوآل بوده و بهتر است که در موقعیت های رسمی از آن استفاده نکنید.

تیشرت سفید و کت چهاردکمه

اگر دوست دارید که تیشرت سفید را با استایلی رسمی ست کنید، می توانید کت چهار دکمه ای روی آن بپوشید. تضاد این دو لباس، ظاهری شیک به شما می دهد که می توانید در بسیاری موقعیت های رسمی و غیررسمی از آن بهره ببرید.

این ظاهر مینیمالیستی، در مهمانی های نیمه رسمی بسیار مناسب است، مثل بعضی مهمانی های کاری و تجاری. شما می توانید در ماه های گرمتر سال، از رنگ های روشنی مثل کرم بهره ببرید.

تیشرت سفید و شلوار های فاق بلند

اگر دوست دارید که پاهایتان بلندتر و کشیده تر به نظر برسد، می توانید شلوار فاق بلند بپوشید. فضای بالای شلوار که ارتفاع آن تا بالای قسمت کمر است، باعث می گردد که پا های شما کشیده تر به نظر برسند.

اگر این شلوار را با تیشرت سفید بپوشید، تبدیل به یکی از خوشتیپ ترین مردان جمع خواهید شد. این استایل، بسیار مناسب رویداد های کژوآل و غیررسمی است؛ به خصوص اگر رنگ شلوار، مشکی باشد و یک کت نیز همراه آن بپوشید.

تیشرت سفید و لباس های لایه لایه

لباس های لایه لایه، استایلی جوانانه و غیررسمی به شما می دهند. در ساخت این استایل، می توانید تا حد زیادی از خلاقیت خودتان بهره بگیرید، اما اگر هدایت دقیق می خواهید، باید بگوییم که می توانید تیشرت سفید طرحدار را با کت چرم یا جین ست کنید و به این ترتیب، استایلی به سبک دهه های پیش برای خود بسازید.

تیشرت سفید و سرهمی

شاید فکر کنید که سرهمی یا همان اورآل فقط مختص هنرمندان و نقاشان است، اما این نوع لباس ها یکی از بهترین گزینه ها برای استایلی کژوآل است؛ به خصوص اگر با تیشرت سفید، دستمال سر و عینک آفتابی همراه گردد. بهترین زمان برای پوشیدن چنین لباسی، فصل های گرم سال است، البته به شرطی که سرهمی چسبان و تنگ نپوشید؛ هرچه گشادتر، بهتر.

تیشرت سفید و اورکت

این استایل، یکی از بهترین انتخاب ها برای فصل پاییز و بهار است؛ هنگامی که هوا نه کاملا گرم است و نه کاملا سرد. اگر قصد دارید که با این استایل به سر کار بروید، به گزینه ای احتیاج دارید که تقریبا با هر لباسی ست گردد، بنابراین می توانید کت هایی به رنگ تیره تر انتخاب کنید، مثل آبی ملوانی، خاکستری تیره، سبز تیره یا مشکی.

پارچه های پشمی و بافت نیز گزینه مناسبی برای این استایل هستند، زیرا شما را گرم نگاه می دارند، بنابراین احتیاجی به پوشیدن لایه های بیشتر لباس نیست.

تیشرت سفید و شال گردن

هنگامی که وقت سرما فرا می رسد، یکی از بهترین گزینه ها، تیشرت سفید همراه با شال گردن است؛ از شال گردنی کوچک و نازک گرفته تا شالی زمخت و بافتنی. درکل راه های زیادی برای تکمیل این استایل جذاب وجود دارد.

تیشرت سفید و لباس راه راه

پارچه های راه راه همواره یکی از خیره کننده ترین استایل ها را می سازند؛ از طرح های راه راه باریک گرفته تا طرح های راه راه مورب. تیشرت سفید نیز گزینه بسیار خوبی برای ست کردن با این نوع لباس است. شما می توانید رنگ های مختلفی برای این استایل انتخاب کنید؛ مثلا رنگ آبی، استایلی دریایی به شما می بخشد و رنگ کرم، بسیار مناسب یک مهمانی تابستانی است.

تیشرت سفید و کت وشلوار

اگر قصد دارید بعد از ترک محل کارتان، برای گشت زدن و تفریح یا به قصد مهمانی بیرون بروید، بهتر است که لباس یقه دار زیر کتتان را با تیشرتی سفید جایگزین کنید تا استایلی کژوآل تر داشته باشید. این استایل با هر تیشرت سفیدی مناسب است، اما بهترین انتخاب، تیشرت سفید ساده است. شما می توانید در موقعیت های نیمه رسمی، دکمه های کتتان را باز بگذارید و عینک آفتابی به چشم بزنید.

تیشرت سفید و کت تک سفید

شما می توانید روح رمانتیک درونتان را با پوشیدن تیشرت سفید و کت تک متناسب با آن، آزاد کنید. اگر این استایل را با شلوار جین آبی و کفش اسنیکرز یا با شلوارک و کفش مردانه همراه کنید، استایلی دریانوردی و خیره کننده خواهید داشت.

تیشرت سفید و شلوار جین سفید

این استایل تقریبا برای هر سن و سالی مناسب است و ست کردن آن نیز سخت نیست؛ کافی است که در فصول گرم سال، آن را با کت تک، کفش مردانه و اکسسوری هایی همراه کنید و در فصل های سرد نیز، آن را با اورکت شتری رنگ و بوت بپوشید. فرقی نمی کند که انتخابتان چه باشد، در هرصورت با این استایل در جمع، بسیار شاداب و جوان به نظر خواهید رسید.

تیشرت سفید و کت وشلوار سفید

استفاده از رنگ های خانواده سفید در استایل، روشی عالی برای جلب توجه است، به خصوص اگر این لباس ها در فصل های مناسب پوشیده شوند. اگر قصد چنین کاری را دارید، این فرصت را از دست ندهید.

شما می توانید تیشرت سفید را با کت وشلواری سفید ست کنید و همراه آن از اکسسوری هایی مانند شال گردن رنگ روشن یا کلاه بزرگ بهره ببرید. این استایل، بسیار مناسب رویداد های نیمه رسمی است، اما می توان آن را کمی تغییر داد و در رویداد های رسمی و غیررسمی نیز از آن استفاده کرد.

تیشرت سفید و لباس ورزشی

در عصر حاضر که راحتی و آسایش، حرف اول را می زند، شما نیز می توانید تیشرت سفید را با لباس ورزشی ست کنید؛ البته باید این نکته را در نظر بگیرید که میان راحتی و تنبلی، مرز بسیار باریکی هست و شما باید حواستان باشد تا این مرز را رد نکنید. شلخته بودن به معنای راحتی نیست. اگر قصد دارید که استایلی ورزشی داشته باشید، مرتب بودن را از قلم نیاندازید.

تیشرت سفید درون شلوار

یکی از استایل های کژوآل جوان پسند در این سال ها، قرار دادن قسمت جلویی تیشرت درون شلوار است. اگر شما نیز چنین استایلی را می پسندید، می توانید بخش جلویی تیشرت سفیدتان را درون شلوار جین قرار دهید و برای تکمیل استایلتان نیز کت چرم یا اورکت بپوشید یا اینکه تنها کمربندی مشکی برروی شلوار ببندید. در این استایل، تعداد لباس هایی که برروی هم می پوشید، اهمیت چندانی ندارد.

تیشرت سفید و کت جین

ترکیب تیشرت سفید با کت جین، یکی از کلاسیک ترین استایل ها را تشکیل می دهد. این استایل، تقریبا هیچگاه از مد نمیفتد و برای همه مناسب است. شما می توانید برای تکمیل استایلتان، تیشرت سفید طرحدار را با کالج بپوشید یا برای داشتن استایلی نیمه رسمی، تیشرت سفید ساده را با کفش مردانه رسمی همراه کنید. این استایل برای تمامی فصل ها مناسب است، به شرطی که در انتخاب لباس های همراه کت دقت کنید.

سخن آخر

تا بدینجا استایل های جذاب با تیشرت سفید را برای آقایان معرفی کردیم. در ادامه چند نکته درمورد این نوع استایل را نیز مطرح می کنیم تا هرچه بهتر از این نوع لباس پوشیدنتان لذت ببرید.

از تجربه کردن چیز های جدید نترسید. تیشرت سفید به شما این امکان را می دهد تا استایل های جدید را امتحان کنید.

تیشرت سفید را همراه با سایر لباس های سفیدتان بشویید تا لکه ای برروی آن باقی نماند.

برای داشتن استایل پاپ و جوان پسند، تیشرت سفید طرحدار با طرح های درشت و رنگ های خاص انتخاب کنید.

اگر استایلی جوانانه می خواهید، تیشرت سفید را با دیگر رنگ های خانواده سفید بپوشید. این استایل، بسیار مناسب ماه های گرم سال است.

تیشرت سفید یقه گرد، همواره یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب چنین لباسی است.

منبع: thetrendspotter

منبع: برترین ها
انتشار: 30 آبان 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 402

به "چگونه با تیشرت سفید، استایلی مردانه و شیک داشته باشیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه با تیشرت سفید، استایلی مردانه و شیک داشته باشیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید