پیوندی هنوز رئیس جمعیت هلال احمر است

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، با اعلام محمودرضا پیروی رئیس جمهور هنوز با استعفای پیوندی از ریاست جمعیت هلال احمر موافت نکرده است.

پیوندی هنوز رئیس جمعیت هلال احمر است

به گزارش ،محمودرضا پیروی، دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: ما منتظر اعلام نظر ریاست محترم جمهور هستیم؛ در صورت صلاحدید ایشان، ساز و کار قانونی و مردمی انتخاب رئیس جدید شروع خواهد شد.

وی ادامه داد: بر این اساس اعضای شورای عالی دو نفر را به ریاست محترم جمهور معرفی نموده و ایشان گزینه مورد نظر را منصوب خواهند کرد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر در خصوص نحوه اداره جمعیت هلال احمر در روز هایی که پیوندی در بازداشت است گفت: جمعیت هلال احمر به لحاظ سازمانی و سیستماتیک هیچ بن بست قانونی ندارد.

وی اضافه کرد: در قوانین همه چیز دقیق و روشن است و هم اکنون ما در ارائه خدمت و تداوم وظایف هیچ مسئله ای نداریم.

پیروی تاکید نمود: دبیر کل جمعیت هلال احمر طبق اساسنامه بالاترین مقام اجرایی است. دبیرکل جمعیت بر اساس قانون و در حوزه های اقتصادی، سازمانی، پشتیبانی و … دارای سقف اختیارات قانونی است و هم اکنون کار خرید بالگرد های جدید با جدیت در حال اجرا است و تقریبا نهایی شده است که به زودی جزئیات آن را اعلام خواهیم کرد.

وی گفت: فراوری صافی های دیالیز که برای مدتی متوقف شده بود از هفته آینده شروع می گردد. فیبر های لازم خریداری شده و این اتفاق مهم به زودی خواهد افتاد.

به گفته دبیر کل جمعیت هلال احمر تشکیل خانه های هلال در روستا ها و شهر ها ابلاغ شده و به زودی شروع به کار می نمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 535

به "پیوندی هنوز رئیس جمعیت هلال احمر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیوندی هنوز رئیس جمعیت هلال احمر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید