وضعیت مردودی های آزمون اصلح، ورود 20 هزار معلم تازه نفس به مدارس

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، رئیس دانشگاه فرهنگیان ضمن اعلام اینکه اول مهر 20 هزار معلم تازه نفس فارغ التحصیل دانشگاه وارد مدارس می شوند اظهار کرد: برای آزمون استخدامی جدید دولت نیز سهمیه حدود 18 هزار نفری داریم.

وضعیت مردودی های آزمون اصلح، ورود 20 هزار معلم تازه نفس به مدارس

حسین خنیفر در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به برگزاری آزمون جامع تحت عنوان آزمون اصلح برای مهارت آموزانی که در آزمون استخدامی سال های گذشته پذیرفته شده و دوره یک ساله مهارت آموزی معلمی را در دانشگاه گذرانده اند اظهار کرد: آزمون اصلح در ابتدای شهریور ما برگزار و نتایج قبول شدگان قطعی اخیرا اعلام شد.

وی درباره آن دسته از افراد که در آزمون قبول نشده اند گفت: به احتمال زیاد برای همه افر اد حکم می خورد و مهر وارد مدارس خواهند شد؛ ولی آزمون اصلح همانند یک دین بر دوششان است و اگر قبول نشده باشند باید دوباره در آزمون های بعدی شرکت نمایند.

رئیس دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه پیش بینی ما قبولی 95 درصدی شرکت نمایندگان در آزمون است گفت: ممکن است همه فارغ التحصیلان دوره های یک ساله آزمون نداده باشند و غیبت نموده باشند که می توانند در دوره بعد شرکت نمایند. در واقع شرکت در آزمون، اجباری قطعی نبوده است، ولی اساس کار ما این است که همه باید از این آزمون عبور نمایند زیرا دارای مصوبه و الزامی است.

خنیفر ضمن اعلام اینکه اول مهر 20 هزار معلم تازه نفس فارغ التحصیل دانشگاه وارد مدارس می شوند اظهار کرد: برای آزمون استخدامی جدید دولت نیز سهمیه حدود 18 هزار نفری داریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 331

به "وضعیت مردودی های آزمون اصلح، ورود 20 هزار معلم تازه نفس به مدارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وضعیت مردودی های آزمون اصلح، ورود 20 هزار معلم تازه نفس به مدارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید