واکنش ترامپ به حکم دیوان عالی آمریکا: اتهامات علیه من سیاسی است

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، دونالد ترامپ طی پیامی در حساب توییتری خود، در اعتراض به حکم دادستان نیویورک ضد او، اتهامات مطرح شده علیه خود را سیاسی خواند.

واکنش ترامپ به حکم دیوان عالی آمریکا: اتهامات علیه من سیاسی است

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، پس از آن که دیوان عالی آمریکا طی حکمی دونالد ترامپ را ملزم کرد تا سوابق مالی خود را به دادستان کل نیویورک ارائه دهد، رئیس جمهور آمریکا در واکنشی توییتری به این رای اعتراض کرد.

دونالد ترامپ طی پیامی در حساب توییتری خود، اتهامت مطرح شده علیه خود را سیاسی خواند. وی در این خصوص و در پیام توییتری خود نوشت: دولت قبلی آمریکا کاملا فاسد بود، رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور از کارزار انتخاباتی من در انتخابات گذشته جاسوسی کردند و همه هم می دانند، ولی هیچ اتفاقی برای آن ها نیافتاد و همه از ترس خشکشان زد.

ترامپ اتهامات مطرح شده علیه خود را سیاسی اعلام کرد و افزود که دموکرات ها در دوره گذشته ریاست جمهوری، بزرگترین جنایت سیاسی و رسوایی در تاریخ آمریکا را رقم زدند، اما هیچ اتفاقی روی نداد.

رئیس جمهور آمریکا بار دیگر مدعی شد که بیش از هر رئیس جمهور دیگری در تاریخ آمریکا، در این کشور فعالیت کرده است. اظهارات ترامپ در خصوص موفقیت های او به عنوان رئیس جمهور، در حالی است که نحوه مقابله او با شیوع ویروس کرونا در آمریکا نقدها بسیار زیادی را برانگیخت.

البته براساس رای دیوان عالی آمریکا، کمیته های کنگره از دسترسی به سوابق مالی دونالد ترامپ منع شده اند و این موضوع می تواند خطر فاش شدن سوابق مالی رئیس جمهور آمریکا پیش از انتخابات ریاست جمهوری در این کشور را از بین ببرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 شهریور 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 1025

به "واکنش ترامپ به حکم دیوان عالی آمریکا: اتهامات علیه من سیاسی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ترامپ به حکم دیوان عالی آمریکا: اتهامات علیه من سیاسی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید