هواپیمایی سقوط نکرده است

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، مدیر کل دفتر سوانح سازمان هواپیمایی کشور گفت: تیم های عملیات و جستجو سازمان هواپیمایی به سرعت در منطقه تلو شرق تهران حاضر شدند، اما به هیچ عنوان آثاری از سقوط هواپیما در آنجا دیده نمی شود.

هواپیمایی سقوط نکرده است

به گزارش خبرنگاران، حسن رضایی فر مدیر کل دفتر سوانح سازمان هواپیمایی کشور با بیان اینکه ساعاتی پیش خبری مبنی بر سقوط هواپیمایی دو نفره در شرق تهران منتشر شد، گفت: تیم های عملیات و جستجو سازمان هواپیمایی به سرعت در منطقه تلو حاضر شدند.

او ادامه داد: در منطقه تلو فرودگاه سپهر واقع شده است که هواپیماهای سبک و فوق سبک در آنجا فعالیت می کند بنابراین به سرعت اورژانس و نیروی انتظامی به محل حادثه اعزام می شوند اما به هیچ عنوان آثاری از سقوط هواپیما در آنجا دیده نمی شود.

او ادامه داد: با اداره کل منابع هواپیما هم صحبت انجام شد حتی فلایت چک هم پروازی با این مشخصات وجود نداشته است، همچنین با بخش نظامی و غیر نظامی هم هماهنگی صورت گرفت و مشخص شد هیچ پروازی در این منطقه صورت نگرفته است.

رضایی فر خاطرنشان کرد: پس از دریافت خبر سقوط یک فروند هواپیمای فوق سبک عملیات تجسس و نجات در منطقه انجام پذیرفت اما موردی یافت نشده است.

بالگرد ناجا و آتش نشانی پردیس پس از جستجوی منطقه به محل بازگشته و موردی را پیدا نکردند بنابراین تا به امروز خبر سقوط هواپیمای فوق سبک مورد تایید نیست.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 خرداد 1400 بروزرسانی: 22 خرداد 1400 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 1563

به "هواپیمایی سقوط نکرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواپیمایی سقوط نکرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید