نقوی حسینی: مانور مسئولان در ابتلا به کرونا تاثیرات منفی در جامعه داشته است

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اعلام ابتلای مسئولان به کرونا نه تنها تاثیری در کنترل این ویروس ندارد که تاثیرات منفی در جامعه داشته است.

نقوی حسینی: مانور مسئولان در ابتلا به کرونا تاثیرات منفی در جامعه داشته است

سید حسین نقوی حسینی در گفت وگو با پایگاه اینترنتی مأوا با تاکید بر اینکه ویروس کرونا خطری جدی است، گفت: کرونا ویروسی است که جهان را در بر گرفته اما می توان با رعایت اصول بهداشتی و انجام پیشگیری های لازم آن را شکست داد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اضافه کرد: در این بین شاهدیم برخی از مسئولان و شخصیت های سیاسی مثبت شدن تست کرونا و ابتلا به این بیماری را با انتشار کلیپ در فضای مجازی و انتشار اخبار در رسانه ها اعلام می کنند؛ اقدامی که تأثیر مثبتی در جامعه نداشته و برای مردم ابهام آفرین است.

این کننده مجلس توضیح داد: با نگاهی به فضای مجازی و صحبت با مردم می توان به این ابهامات پی برد؛ عده ای از مردم صحبت از امکانات مطلوب و شرایط قرنطینه خوب مسئولان مبتلا شده را مطرح می کنند و با مقایسه شرایط جامعه گلایه دارند که چطور به این مسئولان امکانات خوب داده می شود اما مردم حتی نمی توانند ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده پیدا کنند.

نقوی حسینی با بیان اینکه این موضوع عکس العمل های ناخوشایندی داشته است، اضافه کرد: عده ای دیگر هم این کار را ناشی از ترس مسئولان مبتلا شده به حضور در جامعه تفسیر می کنند، مبنی بر اینکه این مسئولان می گویند تست کرونایشان مثبت شده تا دو هفته بین مردم حاضر نشده و احیانا کرونا نگیرند، بنابراین مانور در ابتلا به کرونا تاثیرات منفی در جامعه داشته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 770

به "نقوی حسینی: مانور مسئولان در ابتلا به کرونا تاثیرات منفی در جامعه داشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقوی حسینی: مانور مسئولان در ابتلا به کرونا تاثیرات منفی در جامعه داشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید