مظاهری: در استقلال ماندنی هستم و می جنگم، من و باشگاه استقلال نباید برای هم گارد بگیریم

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، رشید مظاهری، دروازه بان تیم فوتبال استقلال گفت که با وجود اینکه می توانست قراردادش را فسخ کند، اما در استقلال ماندنی است.

مظاهری: در استقلال ماندنی هستم و می جنگم، من و باشگاه استقلال نباید برای هم گارد بگیریم

به گزارش خبرنگاران، رشید مظاهری، دروازه بان تیم فوتبال استقلال پس از خروج از باشگاه استقلال، گفت: امروز در جلسه کمیته انضباطی شرکت کردم که برای 4 مورد نو بود.

وی در مورد ادامه حضورش در استقلال توضیح داد: صحبت هایم را در اینستاگرام انجام دادم. خیلی راحت می توانستم یک طرفه قراردادم را فسخ کنم، اما نتوانستم با خودم کنار بیایم که سال جاری کنار استقلال نباشم. با همه وجود می مانم و می جنگم.

دروازه بان تیم فوتبال استقلال درباره رفت وآمدهایش به باشگاه استقلال اظهار داشت: با جدیت کارم را انجام می دهم، اما اذیت شدم. از آقای مددی و یونسی کمیته انضباطی درباره رفت وآمدهای من به کمیته انضباطی بپرسید. فکر کنم یکبار دیگر باید به باشگاه بیایم. باشگاه باید شرایطی پیش بیاورد تا بازیکن آرامش داشته باشد. نمی دانم چه اتفاقی می افتد، اما فکر کنم با صحبت کردن همه چیز حل می گردد و نباید روبروی هم گارد بگیریم.

مظاهری بار دیگر با این سوال روبرو شد که بالاخره در استقلال می ماند یا نه، گفت: صد در صد در استقلال ماندنی هستم و از ته دلم این تصمیم را گرفتم. یکسری صحبت ها شد که اذیت شدم. به من گفتند نمی توانم قراردادم را فسخ کنم. من چه بازی کنم چه نکنم، می جنگم، اما می توانستم قراردادم را فسخ کنم. من مجبور به ماندن نبودم، بلکه دوست داشتم بمانم.

وی در مورد اینکه چقدر امیدوار است دوباره به تیم ملی دعوت گردد، یادآور شد: آرزوی موفقیت برای تیم ملی و اسکوچیچ دارم. کوششم را می کنم دوباره به تیم ملی دعوت شوم. خیلی کوشش کردم برای تیم ملی بازی نموده و دل مردم را شاد کنم، اما در آن دوره علیرضا بیرانوند خوب کار می کرد و باید صبوری می کردم. الان باید دوباره استارت بزنم و ناامید نیستم.

دروازه بان تیم فوتبال استقلال در رابطه با گذاشتن پست برای سلامتی احمد مددی، مدیرعامل استقلال گفت: مددی مدیرعامل باشگاه است و کسی برای دشمن خود هم مرگ نمی خواهد. امیدوارم زودتر حال شان خوب گردد و در کنار خانواده اش باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 شهریور 1400 بروزرسانی: 11 شهریور 1400 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 1693

به "مظاهری: در استقلال ماندنی هستم و می جنگم، من و باشگاه استقلال نباید برای هم گارد بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مظاهری: در استقلال ماندنی هستم و می جنگم، من و باشگاه استقلال نباید برای هم گارد بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید