مجیدی: فرزند استقلالم و هر سمتی در این باشگاه داشته باشم افتخار می کنم، این تیم استقلال می تواند فصل بعد قهرمان گردد

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به توانایی های این تیم وعده داد آبی پوشان فصل بعد قهرمان لیگ برتر خواهند شد.

مجیدی: فرزند استقلالم و هر سمتی در این باشگاه داشته باشم افتخار می کنم، این تیم استقلال می تواند فصل بعد قهرمان گردد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، فرهاد مجیدی پس از پیروزی 4 بر 2 تیمش مقابل استقلال خوزستان در مورد شانس استقلال برای قهرمانی در لیگ برتر گفت: طبیعتاً با باخت مقابل پدیده شانس ما کم شده است، اما فوتبال همواره با اعجاز و امید همراه است. امیدوارم همان طور که در هفته های گذشته نتایج به سود ما رقم خورد، در دو هفته آینده هم اتفاقات به سود ما رخ بدهد. با این حال اگر قهرمان هم نشویم، چیزی از ارزش های بازیکنان ما کم نمی گردد. بازیکنان استقلال تمام کوشش خود را کردند و باید از آنها تشکر کنم.

فرزند استقلال هستم و هر سمتی در این باشگاه داشته باشم افتخار می کنم

وی در مورد اینکه در لیست اولیه بازی نام او به عنوان سرمربی ثبت نشده بود و علت آن چیست، گفت: مسئله مهمی نیست که اسم من به عنوان سرمربی باشد یا نه. هر سمتی در باشگاه استقلال داشته باشم، افتخار می کنم. چه مربی، چه یاری مربی و حتی تدارکات هم باشم، باعث افتخارم است، چون من فرزند باشگاه استقلال هستم و هر پستی در این باشگاه داشته باشم، به آن افتخار خواهم کرد.

چون به برد نیاز داشتیم سعی کردیم کمی هجومی و باز بازی کنیم

مجیدی در واکنش به این سؤال که خط دفاعی استقلال در این بازی با اشتباهاتی که داشت دو گل دریافت کرد و علت آن چه بود، یادآور شد: ما در این فصل یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ برتر را داشتیم و فکر می کنم با 12 گل خورده بهترین خط دفاعی لیگ را تشکیل داده ایم، چون این بازی برای ما مهم بود و به برد نیاز داشتیم، با اینکه زود هم به گل رسیدیم، اما سعی کردیم کمی هجومی و باز بازی کنیم تا به پیروزی برسیم. با این حال فکر می کنم که سال جاری کمترین اشتباه را در خط دفاعی داشتیم و دانشگر، منتظری و سایر مدافعان ما جزو کم اشتباه ترین بازیکنان ما در این فصل بوده اند.

استرس داشتم اما سعی کردم کنار زمین تمرکز بیشتری داشته باشم

وی در واکنش به این مسئله که گویا در اولین تجربه مربیگری اش استرس داشته است و این استرس در بازیکنان هم دیده می شد، گفت: استرس خاصی در بازیکنان ندیدم. با توجه به شرایط جدول و اینکه دو هفته نتایج خوب نگرفتیم، شاید آنها کمی تحت فشار بودند، اما در مورد خودم شاید درست باشد، چون این اولین بازی بود که به عنوان سرمربی مسئولیت داشتم. با این وجود سعی کردم کنار زمین تمرکز بیشتری داشته باشم و بتوانم تیمم را به بهترین شکل راهنمایی کنم.

این تیمی یکی از بهترین تیم های تاریخ استقلال است

سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به اینکه این تیم ناکامی هایی را متحمل کرد و نتایجی را گرفت که از قهرمانی دور شد و اکنون چقدر به کسب پیروزیت امید دارد، گفت: چیزی که در فوتبال تجربه کردم، این بوده که هیچ وقت به عقب باز نمی گردم تا ببینم چرا این تیم نتیجه نگرفته است. آینده را نگاه می کنم و به جرأت می گویم که این تیمی یکی از بهترین تیم های تاریخ این باشگاه است. در هر پست ما دو بازیکن کاملاً آماده داریم و به نظرم بازیکنان بسیار خوبی در تیم حضور دارند. من به آینده استقلال امیدوارم و اگر پتانسیل این تیم را نمی دیدم، قطعاً این مسئولیت را قبول نمی کردم. من با بازیکنان جوانی که در استقلال حضور دارند، به آینده هم امیدوارم و به نظرم می توانیم پیروز شویم.

این تیم استقلال چیزی کم ندارد و می تواند فصل بعد قهرمان گردد

مجیدی در مورد اینکه آیا برای فصل بعد هم راهنمایی استقلال را به عهده خواهد داشت یا نه و برای رسیدن این تیم به پیروزیت چه توقعی دارد، گفت: توقع من این است که این تیم بماند و چند بازیکن جدید در پست هایی که کمبود داریم، به تیم اضافه شوند. به نظرم این تیم چیزی کم ندارد و می تواند فصل آینده قهرمان لیگ ایران گردد. در مورد خود من هم باشگاه تصمیم می گیرد و من نمی توانم نظری بدهم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 تیر 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 127

به "مجیدی: فرزند استقلالم و هر سمتی در این باشگاه داشته باشم افتخار می کنم، این تیم استقلال می تواند فصل بعد قهرمان گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجیدی: فرزند استقلالم و هر سمتی در این باشگاه داشته باشم افتخار می کنم، این تیم استقلال می تواند فصل بعد قهرمان گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید