قضیه قتل فجیع دانش آموز 13 ساله تبریزی؛ چرا محمد امین از خانه بیرون رفت؟

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، قاتل نوجوان تبریزی بعد از گذشت دو ماه و نیم از وقوع قتل هنوز هم دستگیر نشده است.

قضیه قتل فجیع دانش آموز 13 ساله تبریزی؛ چرا محمد امین از خانه بیرون رفت؟

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران، دوم آبان ماه سال جاری، وقتی پدر و مادر محمدامین 13 ساله تبریزی از خواب بیدار شدند فکرش را هم نمی کردند پسرشان به قتل رسیده باشد.

درست از همان روز آدینه، که خانواده محمد امین می خواستند برای صرف صبحانه به خانه مادرعظیم او بفرایند؛ ناپدید شدن ناگهانی محمد امین نه تنها برنامه روز آدینه خانواده را بر هم زد، بلکه از آن روز تا حالا آرامش و خواب و خوراک را از پدر و مادر محمدامین گرفت. حالا غمی عظیم روی شانه های آن ها سنگینی می نماید که شاید تا آخر عمر همراهشان باشد.

قاتل نوجوان تبریزی آزادانه می چرخد

در حالی که نزدیک سه ماه از قتل فجیع این پسر بچه تبریزی می گذرد، اما پلیس هنوز سرنخی از قاتل محمدامین پیدا ننموده است و عامل جنایت تا به امروز دستگیر نشده است.

چرا محمد امین از خانه بیرون رفت؟

مادرمحمد امین بی تاب و بیقرار است. حرف هایش را با گریه و گلایه آغاز می نماید. سکوت می کنم تا حرف بزند و آرام گردد. داغی که بر دل دارد با چند دقیقه حرف زدن کم نمی گردد، اما کمی که از بیقراری اش کم می گردد در خصوص روز حادثه می گوید: آن روز آدینه، می خواستیم به خانه مادرم برویم. تازه از خواب بیدار شدیم و داشتیم کم کم آماده می شدیم که متوجه شدم محمد امین سرجایش نیست. اول فکر کردم شاید برای خرید نان بیرون از خانه رفته باشد. هر چند سابقه نداشت بدون ما از خانه خارج گردد، اما این تنها احتمالی بود که در آن لحظه دادم. فکر می کردم شاید دیده که گاهی اوقات صبح آدینه برای خرید نان می روم و حالا خواسته یک بار هم او نان بخرد. با پدر اوآماده شدیم و سریع از خانه بیرون رفتیم که دنبال پسرم بگردیم. نانوایی نزدیک نبود و حتما باید با ماشین می رفت. خیابان های اطراف را گشتیم. خبری از محمدامین نبود. سریع خودمان را به کلانتری رساندیم و موضوع گم شدن پسرمان را اطلاع دادیم. به ما گفتند که عکس و شناسنامه محمدامین را به کلانتری ببریم. برای همین دوباره به خانه برگشتیم. همسرم از همسایه خواست که دوربین ساختمان را چک کند. آخرین تصویر ضبط شده از محمدامین نشان می داد که او ساعت نه و بیست دقیقه صبح از خانه خارج شده بود.

چاقو کنار جسد محمد امین بود

وقتی همسایه متوجه گم شدن محمدامین شد، همراه خانواده او آغاز کرد به گشتن محل تا شاید ردی از پسر نوجوان پیدا کند.

یکدفعه صدای فریاد همسایه برخاست. مادر محمدامین در ادامه می گوید: روبروی خانه ما یک مدرسه است. همسایه مان پشت دیوار مدرسه رفت و از وحشت آغاز به فریاد زدن کرد. ما سراسیمه خودمان را به او رساندیم. جسد محمدامین کنار دیوار مدرسه بود و چاقویی که پسرم با آن به قتل رسیده بود به دیوار تکیه داده شده بود. اما یک قطره خون هم روی زمین نریخته بود.

پزشکی قانونی در گزارش معاینه جسد گفته است که محمدامین با هفت ضربه چاقو به قتل رسیده است که یکی از ضربه ها به قلب او اصابت نموده بود.

محمدامین مورد تهدید چه کسی قرار گرفته بود؟

مادر محمدامین در خصوص حالت های پسرش در روز های آخر عمرکوتاه او می گوید: چند روزی بود که محمدامین حال خوبی نداشت. غذا نمی خورد و در روز چندین بار بالا می آورد. او را به دکتر بردیم و تشخیص پزشک این بود که او به شدت از چیزی ترسیده است. اول فکر کردم پسرم سرماخورده یا کرونا گرفته است، اما بعد فهمیدم که او خیلی ناراحت بود. دکتر می گفت انگار کسی او را تهدید نموده است و از ما خواست او را نزد روانپزشک ببریم.

مادر محمدامین در ادامه گفت: پسرم هیچ وقت تنهایی جایی نمی رفت. اگر می خواست به مدرسه یا کلاس زبان یا باشگاه برود، خودمان او را می بردیم. رابطه خیلی خوب و محبت آمیز ای با پدرش داشت و خصوصی ترین رازهایش را هم به پدرش می گفت. نمی دانم چه اتفاقی برای او افتاده بود.

خانواده محمدامین نمی دانند راز نگفته او چه بوده است. مادر او در ادامه می گوید: پدر محمدامین در کار ساخت و ساز ساختمان است. ما با هیچ کسی مشکل و کدورت نداشتیم. عده ای گفته اند شاید اختلاف پدر محمدامین باعث شده کسی سر او ین بلا را بیاورد، اما چنین چیزی به هیچ وجه حقیقت ندارد.

خانواده محمدامین از فرایند رسیدگی به پفراینده شکایت داشتند. مادر محمدامین 18 روز بعد از قتل فرزندش در مصاحبه با رکنا گفت: ما پدر و مادر داغداری هستیم که با قرص و دارو خودمان را سرپا نگهداشته ایم. در این شرایط روحی باید خودمان برای انجام کار های اداری پفراینده شخصا به اداره های مختلف برویم. الان هجده روز از قتل پسرمان می گذرد و هنوز هیچ ردی و سرنخی از عامل این جنایت در دست نیست.

عامل این جنایت هولناک هنوز هم در دام قانون نیفتاده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 28 بهمن 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 1348

به "قضیه قتل فجیع دانش آموز 13 ساله تبریزی؛ چرا محمد امین از خانه بیرون رفت؟" امتیاز دهید

6 کاربر به "قضیه قتل فجیع دانش آموز 13 ساله تبریزی؛ چرا محمد امین از خانه بیرون رفت؟" امتیاز داده اند | 3.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قضیه قتل فجیع دانش آموز 13 ساله تبریزی؛ چرا محمد امین از خانه بیرون رفت؟"

2 دیدگاه

محمد عابدی 18 شهریور 1400

قاتلش حتما پیدا میشه

پاسخ به محمد عابدی

محمد عابدی 16 شهریور 1400

همه ایران خواستارند که قاتلش هر چه زود تر دستگیر بشه

پاسخ به محمد عابدی
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید