فیفا حکم پرونده زلاتکو ایوانکوویچ را صادر کرد، پرسپولیسی ها محکوم به پرداخت غرامت هم شدند

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، کمیته تعیین شرایط فیفا حکم خود در پرونده زلاتکو ایوانکوویچ را صادر و باشگاه پرسپولیس را به پرداخت یکصد هزار یورو بابت قرارداد و یکصد و پنج هزار یورو بابت غرامت محکوم کرد.

فیفا حکم پرونده زلاتکو ایوانکوویچ را صادر کرد، پرسپولیسی ها محکوم به پرداخت غرامت هم شدند

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پی صدور احکام مربوط به شکایت برانکو ایوانکوویج و پانادیچ، باشگاه پرسپولیس حکم صادره از سوی فیفا در پرونده زلاتکو ایوانکوویچ را هم دریافت کرد. طبق این حکم باشگاه پرسپولیس باید 100 هزار یورو در قالب قرارداد و 105 هزار یورو را به عنوان غرامت پرداخت کند.

به نظر می رسد رقم تعیین شده برای غرامت مربوط به ما به التفاوت قراردادهای فصل جاری وی در باشگاه های پرسپولیس و الاهلی عربستان باشد. فیفا در این حکم به باشگاه پرسپولیس 10 روز فرصت برای درخواست توضیحات رأی یا 30 روز مهلت برای پرداخت مبلغ یادشده داده است.

باشگاه پرسپولیس طبق روالی که در پیگیری حقوقی آرای مربوط به برانکو و پانادیچ انجام داد، در روزهای آینده نسبت به درخواست توضیح رأی زلاتکو اقدام خواهد کرد. حکم پرونده مارکو، بدنساز کادر برانکو هنوز صادر نشده است.

براساس این گزارش، باشگاه پرسپولیس طبق حکم فیفا چند روز قبل بابت شکایت سرتن چوک، دستیار برانکو نیز به پرداخت 10 هزار دلار محکوم شده بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 780

به "فیفا حکم پرونده زلاتکو ایوانکوویچ را صادر کرد، پرسپولیسی ها محکوم به پرداخت غرامت هم شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیفا حکم پرونده زلاتکو ایوانکوویچ را صادر کرد، پرسپولیسی ها محکوم به پرداخت غرامت هم شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید