رشد 27 درصدی اعتبارات شهرستان ساوه

به گزارش پایگاه اینترنتی مأوا، فرماندار ساوه از رشد 27 درصدی اعتبارات این شهرستان اطلاع داد.

رشد 27 درصدی اعتبارات شهرستان ساوه

به گزارش خبرنگار از ،علی میرزایی فرماندار شهرستان ساوه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان ساوه از رشد 27 درصدی اعتبارات این شهرستان اطلاع داد.

میرزایی با اشاره به افزایش مناسب سهم اعتبارات شهرستان ساوه در بین شهرستان های استان مرکزی گفت: با پیش بینی های انجام شده، سال جاری در مجموع 510 میلیارد ریال به ساوه اختصاص یافته که در جلسه کمیته برنامه ریزی به ترتیب اولویت بین پروژ های دستگا های اجرایی شهرستان، تقسیم شد.

وی اضافه نمود: مدیران باید علاوه بر سهم اعتبارات شهرستان برای اجرای پروژه های حیاتی و ضروری از اعتبارات ملی نیز جذب نمایند تا سهم اعتبارات ملی در سطح شهرستان کاملا محسوس باشد.

فرماندار ساوه با تاکید بر احصای احتیاج های روستا ها با نظر دهیاران و کوشش برای اجرای پروژه ها متناسب با احتیاجسنجی انجام شده، اضافه نمود: ماموریتی به بخشداران شهرستان داده شده است تا اجرای پروژه ها با نظر روستائیان صورت گیرد و از اجرای پروژه هایی که بازدهی خوبی برای مردم ندارد پرهیز گردد.

وی ادامه داد: اختصاص اعتبارات یکی از شاخص های اصلی توسعه در کشور است و تقسیم مناسب و هدفمند اعتبارات می تواند نقش بسزایی را در تحقق اهداف دولت داشته باشد.

انتهای پیغام / ج

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 12 شهریور 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: maeva.ir شناسه مطلب: 188

به "رشد 27 درصدی اعتبارات شهرستان ساوه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد 27 درصدی اعتبارات شهرستان ساوه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید